Перехожі натрапили у Львові на міну та артснаряди

11:00 18 вересня 2017 р.


Фото: lviv.mns.gov.ua

У міськраді запевнили, що вибухонебезпечні предмети огороджені й біля них виставлено охорону.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, що 16 вересня о 19.30 перехожі натрапили під час прогулянки в лісопосадці на відстані 200 метрів від житлових будинків на вулиці Медової Печери у Львові на вибуховий предмет, ззовні подібний на мінометну міну часів Другої світової війни, а також запевнили: «Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету».

У прес-службі Львівської міськради повідомили також сьогодні, що 17 вересня о 16.53 перехожі натрапили під час прогулянки в лісі на відстані 2000 метрів від житлових будинків на вулиці Брюховицькій на три авіаційні бомби часів Другої світової війни, й запевнили: «Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету».

dailylviv.com

До теми

17:09 29 листопада 2020 р.

Екскандидат у мери Львова очолив Львівську палату сертифікованих архітекторів

У Львові на конференції Львівської обласної організації національної Спілки архітекторів, що проходила у Пороховій вежі, архітектора Ігоря Кузьмака обрали головою Львівської регіональної палати сертифікованих архітекторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу