Патрульну поліцію Львова очолив Антон Пузиревський (оновлено: відео)

09:51 17 листопада 2015 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Однією з версій щодо зміни керівника правоохоронців є те, що Юрій Зозуля мав конфлікт із журналістами і громадськими активістами.

Новим керівником патрульної поліції Львова став боєць АТО, командир ІІІ-го батальйону управління патрульної поліції Львова Антон Пузиревський. Сьогодні у телефонній розмові з кореспондентом Радіо Свобода, Антон Пузиревський підтвердив цю інформацію. За його словами, зараз він виїжджає у Київ, і після цього він буде представлений особовому складу поліції.

Чи звільнений, чи переведений на іншу посаду Юрій Зозуля, який більше двох місяців керував новою поліцією Львова, – невідомо. Прес-служба патрульної поліції Львова поки що нічого не повідомляє.

Громадські активісти розповіли «Радіо Свобода», що минулого тижня відправили у міністерство внутрішніх справ України кілька скарг на роботу Юрія Зозулі, якого звинувачували у тому, що він не зумів створити здорову атмосферу у колективі. Зокрема, громадський активіст Наталя Шелестак розповіла: «Більшість поліцейських –порядні люди, але атмосфера створилась нездорова. У нас є багато інформації, сподіваємось, що приїде внутрішня безпека, і ми всі матеріали передамо». 

Юрій Зозуля зазначив в останньому інтерв’ю «Радіо Свобода», що не знає про жодні скарги.

Про це повідомио «Радіо Свобода».

dailylviv.com

До теми

16:54 9 травня 2021 р.

Хільда не дасть вивезти сигарети в Польщу

У пункті пропуску для автомобільного сполучення Шегині-Медика на українсько-польському кордоні працює непвідкупний службовий собака‍ кінологічної команди митниці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу