Патрульні та активісти спільно виявлятимуть у Львові нетверезих водіїв

16:45 15 червня 2018 р.


Фото: facebook.com/pitbulllvivofficial

Громадські активісти з проекту «Pitbull Lviv» чергують біля розважальних закладів, їздять містом і виявляють нетверезих водіїв та оперативно сповіщають поліцію.

В управлінні поліції патрульної поліції Львівської області повідомили в п’ятницю, 15 червня: «У 2017 році патрульні Львівської області склали понад три тисячі протоколів на водіїв, які керували нетверезими транспортними засобами, а цьогоріч, вже понад тисячу сто протоколів. Найбільше водіїв у стані сп‘яніння у вихідні чи святкові дні».

«У 2017 році до патрульних почали долучатися на добровільних засадах громадські активісти з проекту «Pitbull Lviv». Його учасники на власних автомобілях чергують біля розважальних закладів, їздять містом і виявляють нетверезих водіїв та оперативно сповіщають поліцію», – розповіли також в управлінні поліції патрульної поліції.

Начальник управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко запевнив: «Це позитивний досвід, адже молоді люди допомагають зробити наші вулиці безпечнішими. Стають понятими при освідченнях на стан сп‘яніння, а подекуди вночі для патрульних знайти свідків дуже важко».

А організатор проекту «Пітбуль» у Львові Маркіян Кравченко розповів: «Ми передали півсотні нетверезих водіїв патрульним, провівши більше 30 рейдів. Ми закликаємо долучатися до нас усіх небайдужих львів‘ян. Що потрібно аби стати частиною нашої команди? Автомобіль, напарник, телефон з інтернетом, хороший настрій та бажання очистити Львів від нетверезих водіїв».

«У лютому в Україні презентували другу хвилю фінансування проектів Інноваційним фондом взаємодії поліції з громадою «Police Training Assistance Project – PTAP». До участі у конкурсі запрошували громадські організації, які є сталими, залучають громаду і є самостійним проектом», – поінформували також в управлінні поліції патрульної поліції.

«У Львові зголосилися 11 громадських об‘єднань. Одним із переможців став Всеукраїнський проект «Пітбуль», який діє у восьми містах України (Києві, Одесі, Львові, Житомирі, Кропивницькому, Харкові, Вінниці й Рівному) і з 2016 року виявляє нетверезих водіїв і передає їх у руки поліції, дбаючи про безпеку учасників дорожнього руху», – розповіли також в управлінні поліції патрульної поліції.

Керівник проекту Пітбуль Україна Алексей Павловский повідомив: «Ми провели понад 150 рейдів. З липня 2016 року завдяки проекту «Пітбуль» в Україні склали приблизно 2800 протоколів. У кожному місті існує оперативний чат для взаємодії з патрульною поліцією. Громадськість інформує про нетверезого водія, координатори в свою чергу передають інформацію в «оперативний» чат». Ми плануємо запустити наш проект в усіх містах України.

«Наступний рейд – 15 червня. Збір – о 22:30 на парковці ТРЦ «King Cross Leopolis», – повідомили також в управлінні поліції патрульної поліції Львівської області.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу