Патрульні розпочнуть комісійний огляд на Львівщині 12 квітня

15:12 11 квітня 2018 р.


Фото: facebook.com/lvivpolice

12 квітня інспектори відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Львівської області розпочинають весняний комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів після зими.

Про це повідомили сьогодні, 11 квітня, в управлінні патрульної поліція Львівської області, де також розповіли: «Розпочнуть перевіряти з Личаківського, Шевченківського і Залізничного районів Львова. З 17 квітня – Франківський, Галицький та Сихівський райони. 20 квітня –Брюховичі, Винники та Рудне. А далі візьмуться за дороги області».

«Перевірка триватиме орієнтовно до 7 травня. До складу комісій , окрім патрульної поліції, входитимуть представники служб автомобільних доріг, представники адміністрацій, «Укрзалізниці», комунальних організацій. Комісія зафіксує ямковість, деформацію, осідання, колійність дорожнього покриття, знаки у незадовільному стані, освітлення, тротуари, узбіччя тощо», – поінформували також в управлінні патрульної поліції.

«Інспектори складуть акти згідно виявлених недоліків і балансоутримувачі отримають приписи на виправлення проблемних ділянок. Особливу увагу приділятимуть патрульні місцям де сконцентровані дорожньо-транспортні пригоди. У разі не виконання приписів, до посадових осіб будуть вжиті заходи адміністративного впливу», – розповіли також в управлінні патрульної поліції.

«У минулому році й за три місяці поточного року патрульні оформили понад 250 адмінматеріалів за чотирма частинами статті 140 Кодексу України про адміністративні право порушення (порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт)», – повідомили також в управлінні патрульної поліції Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу