Патрульні повідомили про результати обстеження доріг на Львівщині

15:40 2 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

Інспектори пригрозили дорожникам штрафами – від 255 до 340 гривень.

Львівські патрульні повідомили сьогодні, 2 листопада, про результати обстеження ними відрізків доріг державного значення, які прямують на Київ, Чоп, Шегині, Краковець, Раву – Руську та Червоноград. У секторі безпеки дорожнього руху патрульної поліції відзначають, що на трасах найчастішим порушенням є неналежне встановлення чи видимість дорожніх знаків, а інколи й повна їхня відсутність, а також ті чи інші деформації в дорожньому покритті, що не відповідають вимогам ДСТУ.

Зокрема, на на відрізку від 554 до 702 кілометра  автомобільної дороги М-06 «Київ-Чоп», зафіксовано 15 порушень, де зелені насадження погіршують видимість технічних засобів організації дорожнього руху. Також, на цьому ж відрізку є 11 порушень у встановленні дорожніх знаків та сім ділянок, де є напливи або інші пошкодження на дорожньому покритті.

На дорозі М-10 «Львів-Краковець» патрульні зафіксували шість вибоїн висотою понад чотири сантиметри, що є порушенням вимог ДСТУ, а також проблеми з дорожніми знаками. Патрульні задокументували 13 таких порушень. 

На дорозі Р-15 «Жовква-Червоноград» ними зафіксовано вісім  осідань дорожнього покриття та 9 порушень правил встановлення дорожніх знаків.  Ці та інші недоліки інспектори сектору безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Львові також зафіксували в актах огляду.

Згодом вони надішлють вимоги щодо усунення порушень балансоутримувачам. Є також порушення, які мають усунути негайно. А деякі недоліки мають виправити впродовж місяця. Наприклад, осідання, вибоїни, напливи та інші деформації глибші шести сантиметрів за 10 діб, інші – 30 діб.

Відсутні дорожні знаки мають встановити негайно. Замінити пошкоджені, а також попереджувальні знаки і знаки пріоритету, що не відповідають стандартам, – за три доби. Відновити розмітку – впродовж 30 днів.

Якщо розпорядники не виконають вимог патрульної поліції, інспектори складуть протоколи за статтею 188-28 Кодексу України про адміністративні порушення «Невиконання законних вимог посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції щодо усунення порушень правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху. Штраф – від 255 до 340 гривень за рішенням суду.

Про це повідомили сьогодні, 2 листопада, на сторінці Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фоторепортаж з обстежених інспекторами відрізків дорігю

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини