Патрульні допомагають прикордонникам вирішити проблему черг на Львівщині

20:02 22 грудня 2015 р.


Фото: unian.net

На ділянках Західного регіонального управління ДПСУ стартував експеримент.

«Держприкордонслужба України продовжує реалізовувати прикордонні ініціативи, які дозволять покращити якість пропускних операцій на державному кордоні та  забезпечити більш  комфортний його перетин», – повідомили сьогодні, 22 грудня, в ДПСУ, де також розповіли подробиці:

«Учора на ділянках Чопського, Мостиського та Львівського прикордонних загонів Західного регіонального управління стартував експеримент, в рамках якого прикордонники спільно з патрульними нарядами Національної поліції будуть організовувати службу задля дотримання черговості в’їзду автомобілів у пунктах пропуску через державний кордон. За ініціативи Державної прикордонної служби України днями було проведено спільні з місцевими органами самоврядування та підрозділами Національної поліції України координаційні  наради, де розглянули  питання виставлення у зоні сервісного обслуговування перед пунктами пропуску спільних нарядів у складі співробітників Держприкордонслужби і Національної поліції та скасування видачі номерних талонів водіям у чергах, що у результаті дозволить прискорити проїзд громадян через державний кордон.

Цей експеримент, основна мета якого протидія протиправній діяльності на державному кордоні, зменшення черг перед пунктами пропуску та недопущення втягування правоохоронців у протиправну діяльність, на сьогодні стартував у найбільших міжнародних автомобільних пунктах пропуску «Ужгород», «Краковець» та «Рава-Руська». Запроваджена апробація щодо врегулювання проїзду транспортних засобів на під’їздах до пунктів пропуску через державний кордон триватиме протягом одного місяця, а по її завершенню розглядатиметься можливість використання спільних нарядів на постійній основі.

Врегулювання черговості в’їзду автомобілів у пунктах пропуску дозволить зменшити час очікування автівок та прискорити їх пропуск, що буде унеможливлювати спроби пропонування неправомірної вигоди. Тому Державна прикордонна служба ще раз звертається до усіх громадян, які прямують через державний кордон, не пропонувати кошти за прийняття неправомірних рішень, а краще дотримуватися усіх визначених правил».

Про це повідомили сьогодні, 22 грудня, на сайті Державної прикордонної служби України.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу