Патрульні долучилися у Львові до Всесвітнього дня спонтанного прояву доброти

16:10 7 лютого 2018 р.


Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львівської області в інтернет-мережі «Facebook»

Поліціянти опікувалися безпритульними тваринами й пекли печиво для мешканців хоспісу.

В управлінні патрульної поліції Львівської області розповіли в середу, 7 лютого, про те, як його працівники долучилися сьогодні до Всесвітнього дня спонтанного прояву доброти. Зокрема, з дев’ятої години ранку вони допомагали в ЛКП «Лев» доглядати за собаками –  вигулювали їх під пильним наглядом кінолога і прислухалися до його порад.

Патрульний відділу зв‘язків з громадськістю Олег Мельник пояснив: «Таким чином ми подарували частинку тепла і турботи тим хто її не має.Деякі з цих тварин свого часу відчули зло від людей. Хтось потерпав від насилля, а хтось просто від голоду. Ми на волонтерських засадах прийшли допомогти тим людям, які щодня дбають про чотирилапих. Дарували собакам тепло і усмішку».

«10 кілограм печива разом із працівниками соціальної пекарні «Горіховий дім» спекли патрульні поліцейські. Усі смаколики разом з іншими речами, які принесли небайдужі громадяни, відвезли у хоспіс в місті Угнів. Таку благодійну акцію провели аби нагадати, що добро робити легко і приємно», – поінформували також на сторінці управління патрульної поліції Львівської області в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фоторепортаж.

Інспектор відділу зв‘язків з громадськістю Віра Проців управління патрульної поліції Львівської області зазначила: «Напередодні Всесвітнього дня спонтанних добрих вчинків, ми хочемо нагадати, що кожен може стати волонтером, а добрі справи треба робити постійно, не залежно від дат. Допомагати – це просто і благородно. Адже є ті, хто потребує нашої турботи кожного дня. Долучайтеся і Ви до добрих справ!».

dailylviv.com

До теми

11:31 22 вересня 2020 р.

У курортному Моршині найнижча народжуваність і найвища смертність

За причинами смерті на Львівщині перше місце посідають хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, третє – зовнішні причини захворюваності та смерті. Про коронавірусну інфекцію держстатистика не згадує.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу