Львівські патрульні отримали більше повноважень

09:20 18 вересня 2017 р.


Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

Відсьогодні відділ безпеки дорожнього руху патрульної поліції Львова надаватиме господарські та адміністративні послуги у сфері безпеки руху на дорогах.

В управлінні патрульної поліції Львова повідомили в понеділок, 18 вересня, що відсьогодні у нього побільшало повноважень – його відділ безпеки дорожнього руху надаватиме господарські та адміністративні послуги у сфері безпеки руху на дорогах України. Правоохоронці також розповіли: «Загалом, цей відділ створений у Львові півтора року тому. За цей час завдяки їхнім вимогам ліквідована ямковість на дорогах державного значення, а також у Львові. Відновлена дорожня розмітка та знаки. Інспектори вносять пропозиції щодо покращення організації дорожнього руху. Тепер їхні повноваження розширили.

В управлінні патрульної поліції Львова також запевнили, що працівники його відділу безпеки дорожнього руху дбатимуть про безпеку перевезення пасажирів проводячи автотехнічну експертизу,продовжуватимуть займатиматися супроводом охоронюваних осіб, груп дітей та транспорту, який перевозить негабаритний вантаж, надалі виконуватимуть вже звичну для себе роботу з обстеження шляхової мережі та дбатимуть про безпеку руху, даватимуть дозволи на участь у дорожньому русі негабаратних та великовагових транспортних засобів і погоджуватимуть маршрути перевезення небезпечного вантажу. Отримувати ці дозволи можна через територіальні центри надання адміністративних послуг.

Про це повідомили сьогодні, 18 вересня, на сторінці управління поліції патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

17:09 29 листопада 2020 р.

Екскандидат у мери Львова очолив Львівську палату сертифікованих архітекторів

У Львові на конференції Львівської обласної організації національної Спілки архітекторів, що проходила у Пороховій вежі, архітектора Ігоря Кузьмака обрали головою Львівської регіональної палати сертифікованих архітекторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу