Особовий склад львівської поліції переведений на особливий посилений режим роботи, – Загарія

12:27 15 листопада 2015 р.

Фото до новини

Від першого до другого турів виборів у Львові міліція зафіксувала шість повідомлень про правопорушення у сфері виборчого законодавства.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 15 листопада, під час відеомарафону на тему: «Вибори 2015: як Львів обирає міського голову», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив т.в.о. начальника ГУ Національної поліції у Львівській області, полковник поліції Дмитро Загарія.

- Це незначні порушення, вони стосуються порушень правил агітації, - каже він.
За його  словами, особовий склад львівської поліції зараз переведений на особливий посилений режим роботи.

- На охорону виборчих дільниць задіяно 750 осіб. Працюють 75 груп швидкого реагування, 12 слідчо-оперативних груп, дві групи вибухово-технічної служби. Також усі 34 судових установи охороняються цілодобово, - каже полковник поліції Дмитро Загарія.

За словами радника міністра внутрішніх справ України Олега Стойка, тільки вчора надійшли дві скарги на одного з кандидатів у мери, який не зняв  свою агітацію з маршруток.

Що стосується  можливих терористичних актів у місті, то, за його словами, було тільки одне повідомлення позавчора.

- Один неадекватний хотів потрапити до директора поштамту. Його не допустили, отож він повідомив про замінування. Зараз з ним розбираються відповідні органи, - каже він.

Нагадаємо, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив уранці про можливі терористичні акти у Києві, Харкові, Дніпропетровську та Львові.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини