Органи місцевого врядування на Львівщині передали Держгеокадастру 318 клопотань

16:00 26 грудня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили, що сільські, селищні, міські ради та ОТГ на Львівщині подали 318 клопотань до органів Держгеокадастру щодо включення до переліку земельних ділянок.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 26 грудня: «В області триває аудит земель сільськогосподарського призначення. У 16 районах області, згідно графіку відбулися наради-навчання щодо ефективного та правового використання земель сільськогосподарського призначення на основі розроблених алгоритмів для аграріїв та органів місцевого самоврядування. Участь у навчаннях беруть представники департаменту агропромислового розвитку, Головного управлінням юстиції у Львівській області, прокуратури та правоохоронних органів».

«Станом на 22 грудня сільські, селищні, міські ради та ОТГ подали 318 клопотань до органів Держгеокадастру щодо включення до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу прав їх оренди на земельних торгах (аукціонах), з яких 147 ділянок включено до переліку. Органи місцевого самоврядування укладають договори на оренду земельних ділянок, які неуспадковані після закінчення шеститимісячного терміну», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Станом на 22 грудня укладено 1846 договорів, найактивніший у цьому напрямку Дрогобицький район (1284 договори). Активізувався процес оформлення майнових прав на успадкування земельних ділянок. До нотаріальних контор та судів подано 4454 заяв, найактивнішим є Золочівський район, який подав 1223 заяв», – повідомили також у в прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу