Батальйон «OPFOR» відпрацював на Львівщині тактику бою в місті

10:32 26 березня 2019 р.


Фото: mil.gov.ua

Військовослужбовці батальйону позначення дій противника «OPFOR» відпрацювали на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного тактику ведення бойових дій в умовах щільної міської забудови.

Про це повідомили у вівторок, 26 березня, в прес-службі міністерство оборони України, де також розповіли: «Зі слів командира роти, молодшого лейтенанта Сергія Орди, його підлеглі постійно вдосконалюють свої практичні навички під час польових занять».

Сергій Орда зазначив: «Наш батальйон – унікальний і єдиний в Сухопутних військах ЗСУ, який створено було близько двох років тому. Ми завжди в «опозиції» до тих підрозділів ЗСУ, які проходять навчання і бойове злагодження під керівництвом українських та іноземних інструкторів. Відтак, і рівень нашої особистої підготовки повинен бути конкуренто високим. Адже саме від нас, як від «умовного противника», залежить те, наскільки складною для виконання буде задача для підрозділів опонента».

Командир роти також розповів: «Ми завжди прагнемо зробити навчальний процес цікавим для наших колег, максимально ускладнити для них виконання навчального завдання. Це робиться виключно для того, аби у бойовій обстановці, воюючи проти реального противника вони не схибили, здобули перемогу із мінімальними втратами. Цього разу, за задумом командира підрозділу, одна частина «OPFOR» повинна була здійснювати патрулювання населеного пункту, маючи відомості, що десь у забудові переховується противник. Інша група повинна була влаштувати засідку в одній з будівель та заскочити патруль зненацька».

«Більшої атмосферності та ефективності виконанню навчального завдання додає використання системи «MILES» призначеної для імітації прямого збройного зіткнення підрозділів. Оснащення монтується на особисту зброю та амуніцію військовослужбовця. Згодом, за допомогою спеціальної програми, можна визначити ефективність дій кожного з військовослужбовців. Зокрема, такі параметри, як влучність ведення вогню, переміщення на полі бою тощо. Відповідно, під час підбиття підсумків заняття, командир підрозділу проаналізував дії кожного бійця та вказав на помилки», – поінформували також у військовому відомстві.

«Цього року для бійців українського батальйону «OPFOR» буде особливо багато роботи. Адже тренування в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (JMTG-U)» за стандартами НАТО, до яких нещодавно на Львівщині приступив особовий склад 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, вперше відбувається у форматі підготовки бойової бригади. Відтак, на етапі бойового злагодження підрозділів, батальйон «умовного противника» активно інтегрується до навчального процесу», – повідомили також у прес-службі міністерство оборони України.

dailylviv.com

До теми

22:15 29 вересня 2020 р.

Мама "забула" в трамваї доньку. Шукав увесь Львів

Сьогодні 32-річна львів'янка, з очевидними ознаками алкогольного сп'яніння, поставила на "ноги" увесь Львів. Жінка повідомила , що забула в трамваї свою 6-річну дитину.

Рубрика: Ситуації

22:08 29 вересня 2020 р.

Погані погодні умови: у Львові - зіткнення автомобілів (відео)

Близько 21-ї години на перехресті вулиць Виговського — Любінська відбулося зіткнення автомобілів Dacia Logan під керуванням 39-річного львів'янина та Peugeot 301 під керуванням 39-річного львів'янина.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу