Опалювальний сезон розпочали в усіх населених пунктах Львівщини, – ЛОДА

13:52 16 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: control.eveningkiev.com

У нашій області встановлено сім котлів, які працюють на альтернативних видах палива – щіпі, тирсі й дровах.

«Львівщина спокійно і без проблем розпочала опалювальний сезон», – запевнила сьогодні, 16 жовтня, під час прес-конференції заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак, яка також повідомила:

«Цього року ми підійшли до опалювального сезону демократично. Ми надали можливість територіям на місцях самостійно визначатися подавати опалення чи ні. Однак, проаналізувавши ситуацію у районах та містах, можна сказати, що опалювальний сезон розпочався на усій території Львівщини.

Водночас ми постійно контролюватимемо кількість спожитих енергоресурсів. Тому, задля економії коштів та енергоресурсів, подачу тепла здійснюватимемо в залежності від погодних умов і робитимемо це до початку морозів.

Упродовж цього року значна увага приділялася оновленню систем опалення, модернізації та ремонту котелень, особливо в закладах освіти та охорони здоров'я. Зокрема, цьогоріч в області замінено 51 котел, з них в галузі ЖКГ – 11 котлів, освіті – 38, охороні здоров’я – два котли.

Крім того, реконструйовано 19,46 км теплових мереж, відремонтовано 7 590 дахів, відремонтовано внутрішньобудинкові системи опалення в 1544 будинках, замінено 19,2 тисячі квадратних метрів вікон та утеплено 4,4 тисячі квадратних метрів фасадів в закладах освіти області. На Львівщині також встановлено сім котлів, які працюють на альтернативних видах палива – щіпі, тирсі, дровах.

На сьогодні в області вже повністю переведено на альтернативні види палива комунальні котельні в Сколе та Золочеві, частково – в Жовкві, Перемишлянах, Трускавці, Бориславі. Загалом на альтернативному паливі в системі комунального теплопостачання функціонують 78 котли, сумарною потужністю в 30,8 МВт.

Ще до кінця поточного року за рахунок коштів обласного бюджету планується реалізувати в бюджетній сфері 14 енергоефективних проектів з переведення котелень з газу на альтернативні види палива, зокрема в Радехівському, Бродівському, Городоцькому, Миколаївському Жидачівському, Жовківському та Кам'янка-Бузькому районах. Загальна вартість проектів – понад 13 мільйонів гривень».

Про це повідомили сьогодні, 16 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі  обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів