Олеся Дацко стала докторкою

13:01 23 квітня 2021 р.

Фото до новини

21 квітня відома громадська активістка та кандидатка економічних і технічних наук Олеся Дацко захистила докторську дисертацію.

Про це інформують у групі Народна дія. Львів.

"Усі 16 членів Вченої ради проголосували одноголосно"за"! А на захисті казали : "в одній дисертації було ще кілька, рівнозначних за якістю та вагомістю".
Тема дисертації "Забезпечення економічної безпеки України: соціально-гуманітарний вимір".

Якщо по-простому: про економічну безпеку громадян України.

Як ви розумієте, коли Народна дія  стверджує: там вкрали, а там хочуть вкрасти, а там зробили для цього закладки - ми не голослівні. Спершу аналізуємо - потім кажемо. Як бачите, аналізувати в нас є кому",- йдеться в повідомленні.

Довідка

Олеся Дацко народилася у Львові у 1977 року. Навчалася у Львівській СШ № 40, з 1991 по 1995 р. — в Українському греко-католицькому ліцеї ім. К.Шептицького, який закінчила з відзнакою.

1995-2000 рр. — студентка товарознавчо-комерційного факультету Львівської комерційної академії, який також закінчила з відзнакою.

Впродовж навчання — учасник Зразкового театру пісні «Горличка» (м. Львів), та народної хорової капели «Мрія» Львівської комерційної академії
Учасник кількох громадських організацій, серед яких ТУСК «Обнова» (1998-2002),де очолювала культурологічну секцію, «Центр суспільних інновацій» (з 2014 р.), ГО «Народна дія Львів» (з 2015 р.). Неодноразово брала участь у всеукраїнських, міжнародних та закордонних наукових мистецьких, соціальних проектах (Франція, Бельгія, Польща, Словаччина, Великобританія та ін.).

Працює у Львівській національній академії мистецтв з 2001 року, на кафедрі менеджменту мистецтва з 2004 року

Викладає курси «Творча економіка», «Реклама в соціокультурній діяльності», «Культурна політика», «Основи наукових досліджень», «Підприємництво в соціокультурній сфері»

Серед професійних досягнень:

2011 р. — кандидатка економічних наук;
2012 р. — кандидатка технічних наук
2014 р. — отримала вчене звання доцентки кафедри менеджменту мистецтва;
У 2015 р. закінчила докторантуру Національного інституту стратегічних досліджень.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів