Олександру Зеленському, батьку Президента, призначили довічну стипендію

12:14 5 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Батько президента України Олександр Зеленський, який є доктором наук, значиться у списках на призначення довічної стипендії Кабінету міністрів України.

Про це інформують сайт Кабміну, сайт Державного університету економіки та технологій, BBC, пише Dailylviv.com.

 Як ідеться на сайті Кабміну, довічну стипендію отримують за "видатні заслуги у сфері вищої освіти". Всього у списку, оприлюдненому на сайті, є близько 100 освітян.

BBC наголошує, що кандидатів на отримання довічної стипендії висувають заклади освіти чи місцеві органи влади. Потім направляють їх до Міністерства освіти та науки.

Довідково:

 На сайті університету йдеться, що Олександр Зеленський у 2005 році отримав вчене звання професора кафедри інформатики. Тема його докторської дисертації: "Методологічні основи маркшейдерського забезпечення планування та обліку видобутку в інформаційній системі управління рудним кар’єром".

У 2009-2010 роках він був виконавцем гранту Президента України для обдарованої молоді за проєктом "Розробка автоматизованої системи геолого-маркшейдерського забезпечення для рудних кар’єрів".

Наразі він є завідувачем кафедри інформатики та інформаційних технологій Державного університету економіки та технологій.

З даними з відкритих джерел, він також є членом спеціалізованої вченої ради у Національному гірничому університеті в Дніпрі  та спеціалізованої вченої ради в Криворізькому національному університеті. 

Має 140 публікацій, співавтор 4 монографій.

Зеленського номіновано на Нобелівську премію миру: завтра оголосять переможця

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів