Олег Бервецький і Максим-Михайло Врубель загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Прощання завтра

18:04 28 листопада 2022 р.

Фото до новини

Завтра, 29 листопада, Львів попрощається ще з двома Героями. Олег Бервецький та Максим-Михайло Врубель загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографії Героїв 

 

Максим-Михайло Врубель (18.11.1999-22.11.2022) Львів’янин.

Навчався у початковій школі «Малюк» Львівської міської ради та середній загальноосвітній школі № 63 міста Львова.

Закінчив відокремлений структурний підрозділ «Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «автомобільна справа». Захоплювався машинами.

З початком повномасштабного вторгнення окупантів на територію України, добровільно став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання зі стримування російської агресії у лавах 7-го прикордонного Карпатського загону Державної прикордонної служби України.

У Максима-Михайла Врубеля залишилися батьки, дідусь та сестра.

 

Олег Бервецький (05.11.1983-21.11.2022) Народився у Львові у багатодітній сім’ї, був старшим із синів.

Навчався у середній загальноосвітній школі №100 міста Львова. Закінчив вище професійне училище №20 міста Львова, згодом здобував освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «інженер-механік автомобільного господарства».

Упродовж 10-ти років працював інженером 1-ї категорії у структурній одиниці «Львівенергоавтотранс» Приватного акціонерного товариства «Львівобленерго». Додатково навчався в Українській академії друкарства.

Захоплювався велоподорожами, гірським туризмом, займався церковним співом.

У перший день повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив її територіальну цілісність і суверенітет у лавах 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України. Брав участь в операції зі звільнення міста Лиман Донецької області.

У Олега Бервецького залишилися батьки, сестри, брати, дружина та двоє синів.

Завтра Львів прощатиметься з головним сержантом батальйону Запоріжжя - Юрієм Черненком

Віталій Мельник, Роман Прендота, Володимир Сухолиткий загинули в бою за Україну: прощання завтра

Богдан Добробабенко, Олександр Пухач, Дмитро Краснянський загинули, захищаючи Україну

Капрал з Тайваню, який загинув в бою за Україну: завтра у Львові віддадуть останні військові почесті

Тарас-Тимофій Гаврилишин і Володимир Качараба загинули у бою з російськими окупантами: завтра прощання

Завтра Львів прощатиметься з Героями Андрієм Цвігуном і Тарасом Тисовським, які захищали Україну

Командиру окремого розвідувального взводу Тарасу Чайці завтра віддадуть останні почестіТермінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини