Оголошено набір у батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів»

16:58 18 квітня 2014 р.


Фото: vinnitsaok.com.ua

Як інформують у відділі зв’язків з громадськістю обласного управління Міністерства внутрішніх справ, його створено наказом МВС від 16 квітня.

Міліція Львівщини оголосила набір кандидатів на службу у новостворений батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів». У батальйоні має служити 500 осіб.

Як інформують у відділі зв’язків з громадськістю обласного управління Міністерства внутрішніх справ, його створено наказом МВС від 16 квітня. Його функція – захист та охорона життя, прав і свобод громадян, суспільства і держави від злочинних посягань, охорона громадського порядку тощо.

Набиратимуть на службу в батальйон «Львів» осіб віком від 20 до 35 років з наявним званням – від рядового до старшого прапорщика запасу включно, придатність до військової служби, відсутність судимості. начальник відділу комплектування обласного управління міліції Юрій Марків розповів інтернет-виданню «Zaxid.net»: «Уже почали зголошуватись перші охочі служити в батальйоні. До керівного складу батальйону увійде командир, два заступники та п’ять командирів рот».

До формування батальйону «Львів» готове долучитися формування Народна гвардія. «Сподіваємось на патріотизм і свідомість мешканців Львівщини, і що вони будуть зголошуватися», – сказав керівник Народної гвардії на Львівщині Мар’ян Нищук.

Для оформлення необхідних документів та отримання додаткової інформації щодо умов прийому на службу звертатись за адресою: м. Львів, пл. Генерала Григоренка, 3, кабінет №85, або за телефоном 095-6624322, 096-47 34 727, 067-26 55 288.

dailylviv.com

До теми

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

13:43 29 листопада 2021 р.

У Львові створили кризовий центр реагування на надзвичайні ситуації

Заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний відвідав Львівський університет безпеки життєдіяльності. На базі навчального закладу облаштовують кризовий центр або ж Центр управління моніторингу та координації сил, залучені під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу