Офіційний портал ЛМР адаптують для незрячих

14:24 8 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 8 лютого, у Львівській міській раді відбулось підписання угоди щодо адаптації офіційного порталу Львівської міської для незрячих.

Про це повідомили сьогодні, 8 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Підписання відбулось у межах проекту, який фінансується ООН. Проект реалізовують з метою інформування людей з інвалідністю про можливості е-врядування та електронної демократії у Львові».

Голова ГО «Інститут Інноваційного Врядування» Анна Мисишин зазначила: «Ми працюємо над створенням спеціального веб-чекера, який аналізуватиме сайт електронної демократії на інклюзивність. Я вдячна, що ми підписали договір про співпрацю і зможемо аналізувати дані сайту Львівської міської ради, аби вони були доступними для людей з вадами зору. Наш веб-чекер вже на завершальній стадії розробки програмістами і, я думаю, що наприкінці лютого ми вже почнемо аналізувати сайт Львівської міської ради. Веб-чекер – це спеціальний сайт, який аналізуватиме веб-сторінку і даватиме поради на заміну кодів, аби вони відповідали критеріям інклюзивності».

Подробиці – на сайті Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецз'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу