Офіційний портал ЛМР адаптують для незрячих

14:24 8 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 8 лютого, у Львівській міській раді відбулось підписання угоди щодо адаптації офіційного порталу Львівської міської для незрячих.

Про це повідомили сьогодні, 8 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Підписання відбулось у межах проекту, який фінансується ООН. Проект реалізовують з метою інформування людей з інвалідністю про можливості е-врядування та електронної демократії у Львові».

Голова ГО «Інститут Інноваційного Врядування» Анна Мисишин зазначила: «Ми працюємо над створенням спеціального веб-чекера, який аналізуватиме сайт електронної демократії на інклюзивність. Я вдячна, що ми підписали договір про співпрацю і зможемо аналізувати дані сайту Львівської міської ради, аби вони були доступними для людей з вадами зору. Наш веб-чекер вже на завершальній стадії розробки програмістами і, я думаю, що наприкінці лютого ми вже почнемо аналізувати сайт Львівської міської ради. Веб-чекер – це спеціальний сайт, який аналізуватиме веб-сторінку і даватиме поради на заміну кодів, аби вони відповідали критеріям інклюзивності».

Подробиці – на сайті Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:45 13 серпня 2022 р.

Росія планує тривалу війну в Україні

Військово-промислова комісія рф під головуванням путіна намагається до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши витрати. Кремль прагне мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу