Офіцери вдосконалювали свої знання на Львівщині

14:42 20 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Підготовка військовослужбовців у 184-му навчальному центрі відбувалася за досвідом ведення бойових дій.

Про це повідомили в міністерстві оборони України. У ньому також поінформували, що «впродовж чотирьохденних зборів командири рот (батарей) та їхні заступники вдосконалювали свої практичні навички та методику підготовки підлеглого особового складу на базі 184-му навчального центру Національної академії сухопутних військ, більш відомому як Яворівський полігон (на Львівщині).

«Основна увага під час проведення цих зборів була відведена саме практичній складовій. На об’єктах полігону офіцери вдосконалювали свої знання та навички з тактичної, медичної, вогневої та інженерної підготовки. Ці дисципліни для офіцерів є звичними і більшість з них знають їх на «відмінно», – запевнили також у Міноборони.

«Навчання проводилося з обов’язковим врахуванням досвіду проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Офіцери, зокрема, ознайомились з новітніми формами та способами ведення бойових дій, а саме виконували вправи з вогневої підготовки, освоювали нові прийоми пересування на полі бою та особливості надання медичної допомоги тощо, а головне – опановували нові методики підготовки підлеглих», – повідомили також у Міноборони.

«Після завершення зборів командири рот (батарей) та їхні заступники повернуться до своїх підрозділів, де передаватимуть отримані знання своїм підлеглим та курсантам, які здобувають військовий фах у 184-му навчальному центрі. За словами заступника начальника Центру з навчальної роботи ц начальника відділу, підполковника Олександра Молокова, основним завданням зборів є максимально якісна підготовка командирів рот (батарей) та їхніх заступників з урахуванням досвіду проведення АТО. Від належного рівня підготовки даної ланки управління безпосередньо залежить й якість навчання їхніх підлеглих – розповіли також на сайті міністерства оборони України, де також опублікували фото з полігону.

dailylviv.com

До теми

18:06 18 січня 2021 р.

Радянську традицію з перенесення робочих і святкових днів хочуть скасувати

У Верховній Раді пропонують скасуватии перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації. Законопроєкт з такою ініціативою зареєстрували у ВР.

Рубрика: Ситуації

14:55 18 січня 2021 р.

У Львові обморозилися 16 людей

Упродовж 1−17 січня до міських лікарень з переохолодженням та обмороженням госпіталізували 16 осіб. Зокрема, у 12 були обморожені кінцівки, 4 отримали переохолодження. Зараз 3 осіб уже виписали.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу