Офіцерові ЗС США заборонено зустрічатися та одружуватися зі солдатом (відео)

21:38 9 березня 2016 р.

Фото до новини

Про це сьогодні, 9 березня, під час дискусії на тему: «Жінка в арміях НАТО», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила командир роти ЗС США, капітан Леслі МакБрайд.


Відео: Львівський прес-клуб

- Також не дозволяють мати романтичні стосунки зі своїми підлеглими, - каже вона.

Такі суворі обмеження в американській армії пояснив сержант ЗС США Тарас Вінтоняк.

- Може це вже і віджило себе, але статистика каже, що романтичні стосунки між офіцерами  та солдатами не призводили ні до чого доброго, - каже він.

Сержант уточнив, що заборона стосується як стосунків між чоловіками-офіцерами та жінками-солдатами, так і між жінками-офіцерами та чоловіками-солдатами. Зустрічатися та одружуватися можуть тільки офіцери між собою та солдати  між собою.

- Проте кохання в армії таке ж, як і в цивільному житті. Якщо закохався, то вже закохався і серцю не накажеш. Мій бой-френд – військовий. Але я знаю військових, які заручені з цивільними. І нічого страшного в цьому немає, - каже капітан Леслі МакБрайд.

Що стосується української армії, то таких обмежень тут немає.

- Жінки-військові одружуються з чоловіками-військовими. Але не є винятком, коли побираються з цивільними. Мій чоловік ніякого стосункудо військової служби не має, - каже заступник командира роти з підготовки фахівців тилового забезпечення навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного, капітан Ганна Брунарська

Єдине, що забороняє українське законодавство, - підпорядкування подружжя одне одному.

Військові також розповіли, що жінка-генерал в арміях НАТО – норма.

 



Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів