ОДА перерахувала на потреби області 415,2 млн. гривень | Новини Львова

ОДА перерахувала на потреби області 415,2 млн. гривень

09:30 14 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: photo-lviv.in.ua

Департамент фінансів Львівської ОДА перерахував упродовж тижня з обласного бюджету 415,2 млн. гривень.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що, зокрема, видатки в сумі 216,8 млн. гривень забезпечили соціальні потреби населення та життєдіяльність бюджетних установ обласного підпорядкування. Спрямовано також на ремонт та утримання автомобільних доріг 116,8 млн. гривень, на одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка» – 25,7 млн. гривень.

На капітальне будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення скеровано 20,8 млн. гривень, на придбання шкільного спеціалізованого автомобіля з можливістю перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування – 6,5 млн. гривень, на реалізацію проєктів місцевого розвитку – 5,4 млн. гривень, будівництво, на реконструкцію мереж водопостачання та будівництво газопроводу – 4,6 млн. гривень, енергозбереження для бюджетної сфери – 4,5 млн. гривень, на будівництво технологічної лінії утилізації шламів від очищених стічних вод Червоноградських очисних споруд – 2,5 млн. гривень.

Окрім цього, на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості спрямовано 2 млн. гривень, на охорону та збереження культурної спадщини – 2 млн. гривень, на охорону навколишнього природнього середовища – 1,5 млн. гривень, на будівництво та реконструкцію мереж вуличного освітлення – 1,5 млн. гривень, на придбання обладнання та капітальні ремонти в закладах освіти – 1,3 млн. гривень, на будівництво зупинок для велосипедистів та виготовлення ПКД для будівництва Карпатського центру регіонального розвитку – 1,2 млн. гривень.

На придбання житла для учасників АТО скеровано 0,9 млн. гривень, на придбання спортивного обладнання для важкої атлетики та облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям – 0,7 млн. гривень, на надання житлових кредитів окремим категоріям громадян – 0,5 млн. гривень.

Як інформував «Щоденний Львів», у листопаді ОДА перерахувала на потреби області 197,8 млн.. гривень.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 3 серпня 2020 р.

На Львівщині контролери ловлять нелегальних перевізників

Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області та управлінням патрульної поліції у Львівській області провели ряд заходів державного контролю щодо припинення нелегальних перевезень.

Рубрика: Ситуації

14:41 3 серпня 2020 р.

Укрзалізниця припинила продаж квитків у червоні зони

Продаж квитків на поїзди далекого сполучення до станцій Луцьк та Тернопіль і зворотно було закрито відповідно до рішення регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Протокол рішення Укрзалізниця отримала 31 липня о 19:10.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

На Львівщині контролери ловлять нелегальних перевізників

Призупинили потяги з Тернополя до Красного і Ходорова

Банк у Києві захоплював громадянин Узбекистану

Укрзалізниця припинила продаж квитків у червоні зони

Мешканці не лише Львівщини можуть перебувати біля лінії кордону з 8 до 20 години

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Суспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)

Рубрика: Політика

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу