ОДА перерахувала на потреби Львівщини 429,6 млн. гривень

10:35 23 грудня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Видатки в сумі 274,2 млн. гривень забезпечили соціальні потреби населення та життєдіяльність бюджетних установ обласного підпорядкування на Львівщині.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що вона ОДА перерахувала на потреби області 429,6 млн. гривень. Зокрема, 97 млн. гривень спрямували на ремонт та утримання автомобільних доріг.

Натомість на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості скерували 19 млн. гривень, на капітальне будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення – 13,9 млн. гривень, на охорону навколишнього природнього середовища – 4,5 млн. гривень, на реалізацію проектів місцевого розвитку – 4,3 млн. гривень, на реконструкцію та будівництво мереж вуличного освітлення – 3,9 млн. гривень водопостачання та водозабору – 2,2 млн. гривень, а на створення та ремонт спортивних комплексів при загальноосвітніх закладах – 1,8 млн. гривень

На будівництво газопроводу у с. Блажів Самбірського району – 1,4 млн. гривень. На забезпечення житлом дітей-сиріт перерахували 1,4 млн. гривень, на співфінансування проєктів міжнародної технічної допомоги – 1,4 млн. гривень, на енергозбереження для бюджетної сфери – 1,2 млн. гривень, на ремонтно-реставраційні роботи будівлі обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» – 0,9 млн. гривень, на фінансову підтримку для створення соціальних підприємств на конкурсній основі – 0,8 млн. гривень, на підтримку співробітництва територіальних громад – 0,8 млн. гривень, на придбання житла для учасників АТО – 0,5 млн. гривень, а на облаштування спортивних майданчиків – 0,4 млн гривень.

Для забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ у повному обсязі, придбання інсуліну для хворих на цукровий і нецукровий діабет перерахували місцевим бюджетам стабілізаційну дотацію в сумі 3,4 млн. гривень і медичну субвенцію в сумі 33,2 млн. гривень.

Як інформував «Щоденний Львів», уряд перенаправив 323 мільйони на зарплату шахтарям.

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу