Облрада затвердила «Програму заходів налагодження системи поводження з ТПВ у Львові»

12:40 13 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «На виконання «Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 роки з обласного бюджету (відповідно до коштів переданих з місцевого бюджету Львова) передбачили 600 мільйонів гривень».

У Львівській міськраді повідомили в четвер: «Сьогодні, 13 липня, під час Х позачергової сесії Львівської обласної ради затвердили «Програму заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 роки».

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук зазначив: «Програма, яку ми сьогодні прийняли, спрямована на налагодження ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами. Відтак ми продовжимо забезпечувати систематичне та безперебійне вивезення твердих побутових відходів зі Львова». В облдержадміністрації також конкретизували: «Серед основних завдань та заходів реалізації цієї програми: збирання та зважування твердих побутових відходів; вивезення з території міста Львова твердих побутових відходів; зберігання та захоронення твердих побутових відходів, що утворюються в місті Львові; надання фінансової допомоги територіям, що прийматимуть сміття зі Львова.

Передбачається, що виконання програми покращить якість надання послуг у сфері житлового-комунального обслуговування області, забезпечить впорядкування і облаштування об'єктів захоронення Т твердих побутових відходів що зменшить їх негативний вплив на довкілля, а також знизить рівень санітарно-епідеміологічної небезпеки».

«На виконання програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 роки з обласного бюджету (відповідно до коштів переданих з місцевого бюджету Львова) передбачили 600 мільйонів гривень.

Зазначимо, що обов'язковий контроль за належним виконанням заходів програми здійснює громадськість. З цією метою при Львівській облдержадміністрації створюється Громадська рада з контролю за вивезення твердих побутових відходів зі Львова. Відповідальним виконавцем програми є департамент розвитку та експлуатації житлового-комунального господарства Львівської оболержадміністрації», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу