Облдержадміністрація планує очистити Львів від сміття до середини липня

14:45 30 червня 2017 р.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка запевнив: «За нашими розрахунками, до середини липня ми очистимо Львів від твердих побутових відходів».

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка повідомив сьогодні, 30 червня, під час брифінгу, що вона напрацювала основні етапи вирішення проблеми із вивезенням твердих побутових відходів. Їх запропонують громадам та компаніям, які займатимуться очищенням міста Львова від сміття.

Олег Синютка зазначив: «Для вирішення сміттєвої проблеми ми пропонуємо для громади і для тих компаній, які допомагатимуть нам у роботі, кілька етапів із вивезення твердих побутових відходів. Зокрема, за нашими розрахунками, до середини липня ми очистимо Львів від твердих побутових відходів».

Голова Львівської ОДА також повідомив: «Упродовж наступних трьох місяців ми повинні зменшити кількість відходів, які вивозять на територію Львівщини і перейти до системної безперебійної організації вивозу твердих побутових відходів. На третьому етапі, який ми триватиме упродовж п’яти місяців, ми повинні відновити систему організації збору твердих побутових відходів, в тому числі і сортування і вивозу вторинної сировини, яка значно зменшить кількість відходів на полігонах».

Олег Синютка також поінформував: «Для контролю ситуації із вивезенням сміття, встановлять чіткий облік через вагові комплекси. На четвертому етапі у 2018 році ми повинні перейти до системної переробки і утилізації твердих побутових відходів, в тому числі ми прогнозуємо, що ми перейдемо до утилізації способом виготовлення альтернативного палива. На завершальному п’ятому етапі  у 2019-му році розпочнеться будівництво сміттєпереробного комплексу, який остаточно вирішить проблему твердих побутових відходів на території міста».

Про це повідомили сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:19 24 вересня 2020 р.

На Львівщині "захопили" групу диверсантів, яка мали підірвати військові об'єкти (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівський області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об`єктах регіону.

Рубрика: Ситуації

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу