Обласна комісія доручила органам місцевої влади укласти «сміттєві» угоди з ЛМР

15:18 25 січня 2017 р.

Члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили рішення доручити органам місцевої влади укласти угоди між Львовом та територіальними громадами щодо вивезення накопичених в місті обсягів сміття на полігони Львівської області.

Ситуація,  яка склалася у місті Львові з накопиченням твердих побутових відходів  є критичною, оскільки вона загрожує виникненням надзвичайної епідеміологічної ситуації, особливо після танення снігу та потепління. Про це йшлося під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у середу, 25 січня.

Відтак, після обговорення проблематики  комісією було ухвалено рішення доручити органам місцевої влади укласти угоди між Львовом та територіальними громадами  щодо вивезення накопичених в місті обсягів сміття на полігони Львівської області. Проект  такої угоди має бути узгоджений до кінця завтрашнього дня.

Там мають бути прописані обсяги сміття, які зможуть прийняти в районах і вартість оплати  за ці послуги. На сьогодні із 11-ти великих сміттєвих полігонів в області, щонайменше, п’ять готові приймати сміття зі Львова. Граничний термін очищення Львова  – до семи днів.

А відзавтра розпочне роботу відповідна комісія під головуванням першого заступника ОДА, представників  ЛМР, керівників ЖКГ, екології, МНС задля координації роботи з очищення Львова. За підсумками роботи комісії також підготують звернення до міської влади Львова та Кабінету міністрів України з проханням виділити кошти для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Для цього має бути проведений конкурс і виготовлений проект з рекультивації за європейським стандартами  та за участі міжнародних організацій.

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в прес-службі Львівської обласної ради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів