Нову форму для армії тестують на львівських курсантах

15:16 17 листопада 2015 р.

В американській армії норми носіння одягу немає. Обмундирування американському солдату видають на період, поки він його не зносить чи не пошкодить. І на першу вимогу військовослужбовця йому дають новий одяг, навіть за тиждень, якщо виникла потреба. Ситуації, коли військового одягу немає на складах – бути не може.

Про це сьогодні, 17 листопада, під час дискусії на тему:

«Захист військових від холоду та створення їм побутового комфорту в польових умовах. Досвід НАТО»,яка відбулася у Львівському прес-клубі,
повідомив командир відділення, сержант Збройних сил США Девіс Ферріc (Davis Farris).

За його словами, в комплект одягу входить натільна білизна, верхній бавовняний одяг, який захищає від  вітру та дощу, і теплий зимовий одяг.

- Останній видається на певний період служби, - каже він.

Девіс Ферріc ніяк не міг зрозуміти питання українських журналістів про «норми носіння одягу».

- Якщо мені треба, то й видають, - сказав він.

Також американському солдатові дають літні та зимові берци.

Водночас, за словами професора кафедри управління повсякденної діяльності військ та тилового забезпечення Національної академії сухопутних військ, підполковника Збройних сил України Сергія Задерієнка,  українському військовослужбовцю комплекти білизни і бавовняне обмундирування дають один раз на рік, а зимове – на два роки.

- Згідно з постановою Кабміну від 28 жовтня 2004 року №1444 визначені норми забезпечення військовослужбовців речовим майном. У нас є комплект натільної білизни, термобілизни, камуфльованого бавовняного обмундирування та утеплені куртка й брюки. Берци звичайні й утеплені, - каже він.

За його словами, зараз усе, що виробляє легка промисловість для військовослужбовців України, тестують на курсантах Національної академії сухопутних військ у Львові.

- Наша академія є локомотивом усіх інновацій, які розробляють у Збройних силах України. Керівництво держави цим висловлює повагу, що довіряє нам випробовувати нові види, форми одягу, - каже Сергій Задерієнко.

Він зізнався, що на початках, коли виробники тільки отримували замовлення, то були випадки халтури.

 - Щодо якості, то на початках було, коли обмундирування пошили з синтетичних тканин артикулу 2701. Зараз все воно вилучене, тому що вона дуже сильно горить і при горінні прилипає до тіла, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу