Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

14:06 25 січня 2022 р.

Фото до новини

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Про це, за інформацією прсслужби ЛОДА, повідомив сьогодні керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, пише Dailylviv.com.

«Ми проаналізували  захворюваність дітей і зазначу, що  з 11 по 24 січня у 1754-х дітей підтвердився Covid-19.  Окрім того, є позитивна динаміка наповненості дитячих ліжок і станом на сьогодні 165 дітей є на лікуванні у стаціонарах”, - зазначив Орест Чемерис.

Також він зазначив, що під час засідання комісії департамент охорони здоров’я ЛОДА пропонуватиме заборонити проведення будь-яких розважальних заходів.

Окремо діятимуть обмеження щодо перевезень у  громадському транспорті, зокрема, дозволені будуть лише перевезення із заповненістю не більше 50% пасажирів.

Якщо динаміка із захворюваністю в області буде зберігатись або ж далі зростатиме, то з 1 лютого припинять роботу закладів громадського харчування із дозволом працювати лише “на виніс”.

«Для того, щоб стримати поширення коронавірусної інфекції та статистики до зменшення серед дитячого населення, ми змушені вдаватись до таких дій», - додав Орест  Чемерис.

Львівщина знову антилідер коронавірусного рейтингу

Антиковідний ефект знайшли у вині - не в міцному алкоголі: дослідження в Китаї

Наймолодшому ковідному пацієнту лише 1 місяць: лікарня ОхМатДит у Львові

Ковідне відділення міської дитячої лікарні у Львові заповнене більше, ніж наполовину

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів