Нотаріус, яка здійснила понад 50 правочинів з відчуження комунального майна, померла

13:38 26 липня 2017 р.

Фото до новини

Про це сьогодні, 26 липня, під час прес-конференція на тему «Підсумки роботи головного територіального управління юстиції у Львівській області за І півріччя 2017 року», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.


Відео: Львівський прес-клуб

Нагадаємо, торік у Львові виявили, що десятки об’єктів комунального майна на суму понад десятки мільйонів гривень, несподівано, опинилися в приватній власності. Хоча в управлінні комунального майна Львівської міськради щиро були переконані, що привабливі комерційні приміщення у центрі міста все ще належать громаді.

Начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області стверджує, що коли він довідався про цю аферу, підняв усі документи, то переконався, що львівська приватна нотарка порушила закони.

- Щодо неї було внесено подання про анулювання свідоцтва про здійснення нотаріальної діяльності. Але коли розпочався кримінальний розгляд питань, вона померла. І тепер тільки – питання до правоохоронних органів, як це майно повернути, - каже він.

Водночас, за його словами, за останні півроку в органах юстиції було проведено перевірки нотаріусів. І двом державним нотаріусам обмежено доступ до державного реєстру. Ще стосовно одного зроблено подання до дисциплінарної комісії Мінюсту про анулювання свідоцтва приватному нотаріусу.

- Вони не мають жодного стосунку до, так званої, «афери століття». Їх спіймали на інших зловживаннях, - пояснив Ярослав Жукровський.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів