Нотаріус, яка здійснила понад 50 правочинів з відчуження комунального майна, померла

13:38 26 липня 2017 р.

Про це сьогодні, 26 липня, під час прес-конференція на тему «Підсумки роботи головного територіального управління юстиції у Львівській області за І півріччя 2017 року», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

Нагадаємо, торік у Львові виявили, що десятки об’єктів комунального майна на суму понад десятки мільйонів гривень, несподівано, опинилися в приватній власності. Хоча в управлінні комунального майна Львівської міськради щиро були переконані, що привабливі комерційні приміщення у центрі міста все ще належать громаді.

Начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області стверджує, що коли він довідався про цю аферу, підняв усі документи, то переконався, що львівська приватна нотарка порушила закони.

- Щодо неї було внесено подання про анулювання свідоцтва про здійснення нотаріальної діяльності. Але коли розпочався кримінальний розгляд питань, вона померла. І тепер тільки – питання до правоохоронних органів, як це майно повернути, - каже він.

Водночас, за його словами, за останні півроку в органах юстиції було проведено перевірки нотаріусів. І двом державним нотаріусам обмежено доступ до державного реєстру. Ще стосовно одного зроблено подання до дисциплінарної комісії Мінюсту про анулювання свідоцтва приватному нотаріусу.

- Вони не мають жодного стосунку до, так званої, «афери століття». Їх спіймали на інших зловживаннях, - пояснив Ярослав Жукровський.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:24 5 грудня 2021 р.

У понеділок, 6 грудня, тролейбус № 25 не курсуватиме

У понеділок, 6 грудня, на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудуться урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України. У зв’язку з їх проведенням будуть перекриті вул. Героїв Майдану та вул. Стрийська (від вул. І. Франка до вул. Сахарова).Відтак будуть зміни у русі громадського транспорту.

Рубрика: Ситуації

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу