Нерухомість українців у Криму може забрати група Аксьонова, – експерт

16:45 24 березня 2014 р.

За останній тиждень ціни на нерухомість в Криму зросли на 80%. Про це сьогодні, 24 березня, в ефірі громадського інтернет-телебачення Львівського прес-клубу повідомив віце-президент Асоціації фахівців з нерухомості України Євген Міщанчук.

Кримчани очікують дуже великого попиту з Росії, пояснив цю тенденцію експерт, посилаючись на інформацію колег з Сімферополя.

Наприклад, песіонерка, яка нині хоче продати квартиру у Львові, не зможе купити аналогічну в Сімферополі.

Але, за словами Євгена Міщанчука, зараз в Криму будуть золоті часи для афристів. Українці, які мають нерухомість в Криму, але не проживають там постійно, можуть її втратити. Схема така: відповідні люди можуть прийти на об’єкт, показати витяг з реєстру, де буде зазначений підставний власник - сучасна техніка дозволяє легко сфальшувати такий документ. Потім буде зроблено кілька перепродажів через Вдадивосток чи Камчатку, і якщо власник з України приїде туди за півроку, в його приміщенні вже може бути чесний набувач. Особливо це стосується комерційної нерухомості. За словами, кримських рієлторів, у прем’єра Криму Аксьонова з його кримінальним минулим вже є «заряджена» на такі операції бригада.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:02 19 жовтня 2021 р.

Озеро в Брюховичах забирають в орендаря і відкривають для вільного доступу

Шевченківський районний суд Львова задовольнив позов заступника прокурора Львівської обласної прокуратури і визнав недійсним договір оренди земельної ділянки з водоймою в Брюховичах. Мова йде про ставок на вул. Львівській, поруч із «Чебуречною». Орендар також повинен демонтувати паркан перед поверненням водойми.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу