Неподалік Львова знешкодили артснаряд

11:40 30 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

Під час проведення земляних робіт на приватній присадибній ділянці в селі Підберізці в Пустомитівському районі натрапили на небезпечний боєприпас.

«29 березня фахівці піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучили та знешкодили 122-міліметровий артилерійський снаряд і 51- міліметрову мінометну міну часів Другої світової війни», – повідомили в середу в прес-службі Львівського обласного управління ДСНС, де також розповіли подробиці:

«Артснаряд виявили під час проведення земляних робіт на приватній присадибній ділянці в селі Підберізці в Пустомитівському районі. Другий боєприпас – 51 мм мінометну міну знайшли під час проведення земляних робіт в полі на території фермерського господарства поблизу села Чернилява в Яворівському районі.

Боєприпаси вилучено та знищено у встановленому порядку.

Головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає мешканців у жодному разі не рухати підозрілі знахідки. Вони можуть вибухнути, що призведе до Вашого травмування. У разі виявлення боєприпасу чи іншого підозрілого предмету негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів