Нелегальний перевізник працював на маршруті Львів-Пустомити-Дрогобич

15:25 26 березня 2024 р.

Фото до новини

Перевізник здійснює перевезення пасажирів в режимі регулярного автобусного сполучення під виглядом надання послуг з перевезення в режимі таксі.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Послуги з перевезення пасажирів надавали за напрямом Львів-Пустомити-Дрогобич.

Відбулась перевірка перевізників Львівщини на дотримання вимог транспортного законодавства, під час надання послуг з перевезення пасажирів.

Під час перевірки виявили порушення законодавства України на транспортних засобах, що надавали послуги із перевезення пасажирів за напрямом Львів-Пустомити-Дрогобич, а саме неофіційно працевлаштовані водії підприємства «ЕКСПРЕС-ТАКСІ-2020». Цей перевізник здійснює перевезення пасажирів в режимі регулярного автобусного сполучення під виглядом надання послуг з перевезення в режимі таксі.

«Нелегальні перевезення означають відсутність безпеки проїзду пасажирів, адже вони не є застрахованими, водії таких маршрутів не проходить медичного огляду, а транспортний засіб – технічного, що суттєво впливає на безпеку проїзду. Також нелегальні перевезення – це недоотримання коштів бюджетом та пенсійним фондом коштом несплачених податків та соціальних внесків. Водії, які працюють без ліцензій, або ж отримують її на нетривалі перевезення, а займаються протилежним, нестимуть відповідальність відповідно до закону», – зазначив директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

До перевірок залучили працівників департаменту дорожнього господарства ЛОВА, управління патрульної поліції у Львівській області, Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці та відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті.  

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів