Негода знеструмила на Львівщині 23 населені пункти

09:15 15 липня 2016 р.


Фото: novadoba.com.ua

14 липня на території області зафіксовано вісім порушень в роботі систем життєзабезпечення населення області.

Унаслідок проходження атмосферного фронту з дощем, поривами вітру та грозами; станом на ранок 15 липня залишається без електропостачання 23 населені пункти. Зокрема, в Дрогобицькому районі в ніч з 13 липня на 14 липня внаслідок короткого замикання на лінії 0,4 кВ тимчасово без електропостачання залишилося десять приватних житлових будинків у селі Унятичі. 14 липня о 09:53 аварійною бригадою Дрогобицького РЕМ аварію ліквідовано, електропостачання населеного пункту відновлено в повному обсязі.

Своєю чергою, в Старосамбірському районі 14 липня о 07:20 унаслідок спрацювання системи автоматики, тимчасово без електропостачання залишилися три села – Болевичі, П'ятниця й Рожеве. 14 липня о 09:00 працівниками Старосамбірського РЕМ систему автоматики ввімкнено, електропостачання населених пунктів відновлено в повному обсязі.

Про це повідомили сьогодні, 15 липня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«14 липня в період з 19:00 до 20:40 унаслідок погіршення погодних умов (дощ, гроза, пориви вітру), на території чотирьох районів області (Кам'янка-Бузькому, Буському, Пустомитівському й Жовківському) тимчасово без електропостачання залишилися 23 населені пункти (21 – повністю, два – частково). Зокрема, в Кам'янка-Бузькому районі – 18 сіл (Батятичі, Желдець, Верине, Зубів Міст, Грушка, Сопіжанка, Липники, Мазярка, Сокіл, Красічин, Воля-Жовтянецька, Великофедорівка, Дальнич, Томач, Рожанка, Обидів, Константівка та Ягідня)

Своєю чергою, в Буському районі знеструмлені три села – Задвір'я, Полоничі й  Богданівка. Натомість у Пустомитівському районі частково – місто Пустомити, де 14 липня о 21:30 аварію ліквідовано, електропостачання міста відновлено в повному обсязі;.

У Жовківському районі було частково знеструмлене село Зіболки, де 14 липня о 22:06 аварію ліквідовано, електропостачання населеного пункту відновлено в повному обсязі. У Самбірському 14 липня о 22:35 внаслідок спрацювання системи автоматики було тимчасово знеструмлено села Рогізно й Верхівці.

УКам'янка-Бузькому районі в селі Батятичі поривом вітру зірвало дах з бляхи на новобудові школи. Аварійно-відновлювальні роботи продовжено з настанням світлого часу доби 15 липня.

14 липня о 06:50 (вул. Симоненка, 23 у Трускавці виявили витік води з магістрального водогону. 14 липня  об 11:00 працівниками КП «Трускавецьводоканал» після розкопки місця прориву труби було тимчасово припинено централізоване водопостачання абонентів вулиць Симоненка, Шашкевича та частково Бендери. 14 липня о 18:30 аварію ліквідовано, водопостачання абонентів вулиць відновлено в повному обсязі».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу