Негода знеструмила 127 населених пунктів Львівщини

11:36 15 січня 2017 р.

У суботу, 14 січня, на території Львівської області були зафіксовані 16 порушень в роботі систем життєзабезпечення населення.

Вночі та зранку 14 січня через налипання мокрого снігу були пошкоджено 35 повітряних ліній (33 – повністю, а дві – частково), що призвело до знеструмлення 548 трансформаторних підстанцій. Відтак без електропостачання залишилися 127 населених пунктів повністю та 34 частково. Впродовж дня 14 січня 83 працівники 33аварійних  бригад та 35 одиниць техніки «Львівобленерго» повернули електропостачання 144 населеним пунктах.

Роботи з відновленню електропостачання ще 17 населених пунктів (10 із них знеструмлені повністю, а сім –  частково) в п’яти районах області сплановано з початком світлового часу доби 15 січня. Зокрема сьогодні вранці знеструмленими залишалися: у Городоцькому районі – п’ять будинків у селі Дубаневичі, а чотири – у селі Градівка, у Жовківському районі – однак вулиця в селі Нова Скварява, у Мостиському районі – села Малнівська Воля, Хоросниця, Мартини і Петики повністю, а село Малнів – частково, у Сколівський районі – частково село Волосянка, у Яворівському районі – села Оселя, Мельники,Шутова, Сарни, Дернаки та Іваники повніст, а .Залужжя й Бунів – частково.

Про це повідомили сьогодні, 15 січня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу