Негода вивела з ладу світлофори в центрі Львова

11:28 25 липня 2017 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

У «Львівавтодорі» попередили: «Через нічну негоду тимчасово не працюють світлофори в центрі міста – на вулицях Дорошенка, Словацького й Коперника».

Заступник директора «Львівавтодора» Євген Калитич зазначив сьогодні, 25 липня: «Підозрюємо, що вийшов з ладу контролер, тому не працюють світлофори на вул. Дорошенка, Словацького й Коперника. Наші спеціалісти вже виїхали на місце та будуть з’ясовувати причини». 

Про це повідомили сьогодні, 25 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Також не працюють світлофори на проспекті  Свободи та на вулиці Беринди. На час відновлення роботи світлофорів регулювання руху транспорту здійснюють працівники поліції. За словами голів районних адміністрацій, надзвичайних ситуацій після негоди в місті нема – не зафіксовано падіння дерев, підтоплення. Часткове намулення вже прибирають».

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу