Негода відтермінувала у Львові повернення транспорту на багатостраждальне перехрестя

15:00 24 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У «Львівавтодорі» запевнили: «Відкриття перехрестя вулиць Личаківської й Мечникова для руху транспорту перенесли на тиждень через несприятливі погодні умови».

Начальник відділу із зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль повідомив сьогодні, 24 липня: «Компанія-підрядник ТзОВ «Онур» не встигла завершити роботи з підключення нового колектора через сильні зливи. На цій ділянці відкриті лише хідники для пішоходів. Натомість відкрити перехрестя для проїзду трамваїв та автотранспорту планують до кінця липня».

Про це поінформували у міськраді, де також нагадали, що капітальний ремонт ділянки вулиці Личаківської між вулицями Мечникова й Пасічною розпочався 25 березня. Він здійснюється в три етапи: перший – роботи на перехресті вулиць Личаківської й Мечникова, другий – роботи на ділянці до вулиці Котика, третій – від вулиці Котика до вулиці Пасічної

«Зараз основні роботи зосередженні на перехресті вулиць Личаківської й Мечникова. Тут замінено 30 метрів колектора діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 метра», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу