Негода повністю знеструмила на Львівщині чотирнадцять населених пунктів

10:32 26 вересня 2015 р.


Фото: uapress.info

З наступленням світлого часу доби аварійні роботи по відновленню електропостачання населених пунктів продовжені.

Уночі 25 вересня внаслідок проходження на території трьох районів Львівської області атмосферного фронту з сильним дощем, грозами та поривами вітру було знеструмлено шість ПЛ 6-10 кВ (п’ять – повністю, одну – частково) та 75 ТП 6-10/0,4 кВ. Без електропостачання залишилися 20 населених пунктів (13 – повністю, сім – частково) у Жовківському (13 – повністю, сім – частково), Золочівському й Пустомитівському (по одному – частково) районах. Станом на 16-ту годину 25 вересня аварійними бригадами ПАТ «Львівобленерго» у складі 11 бригад (56 осіб та 14 одиниць техніки) електропостачання населених пунктів відновлено у повному обсязі.

Увечері 25 вересня та вночі 26 вересня внаслідок дощів та поривів вітру на території 4-х було знеструмлено5 ПЛ 6-10 кВ (три – повністю, два – частково), 58 ТП 6-10/0,4 кВ. Без електропостачання залишилися 21 населений пункт (14 – повністю, сім – частково) у Жидачівському (по три  повністю й частково), Перемишлянському (вісім – повністю, один – частково), Сколівському (три – повністю, два – частково) та Яворівському (один частково) районах. З наступленням світлого часу доби 26 вересня аварійними бригадами ПАТ «Львівобленерго» аварійні роботи по відновленню електропостачання населених пунктів  продовжені.

Про це повідомили сьогодні, 26 вересня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу