Названі фірми депутатів та чиновників ЛМР, які перемогли в «ProZorro»

19:06 29 грудня 2017 р.

327 юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців пов’язані з депутатами та керівниками департаментів і управлінь Львівської міськради. 10 із цих компаній і ФОПів упродовж року взяли участь у закупівлях «ProZorro».

Про це сьогодні, 29 грудня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив виконавчий директор ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» Юрій Кузько.

ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» промоніторила тендерні закупівлі, в яких брали участь фірми депутатів ЛМР, фірми, пов’язані з чиновниками ЛМР, а також – тендерні закупівлі, проведені департаментами й управліннями ЛМР.

«Ми виявили 327 юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, пов’язаних з депутатами та керівниками департаментів і управлінь Львівської міської ради. Десятеро із цих компаній та ФОПів впродовж року були учасниками закупівель ProZorro, – каже Юрій Кузько. – Ці юридичні особи і ФОПи брали участь у 155 закупівлях і результатом їхньої участі є 98 укладених угод на суму 128 млн 121 тис грн».

На прес-конференції оприлюднили перелік цих фірм: ТОВ «Галицька здоба» (депутат Львівської міської ради Назар Палідович є співзасновником товариства), ТОВ «Мостиський хлібокомбінат» (депутат Львівської міської ради Назар Палідович є співзасновником товариства), ТОВ «Дорожні технології» (депутат ЛМР Іван Гринда є юристом товариства), ТОВ «Укрспектрол» (депутат ЛМР Андрій Карбовник - комерційний директор товариства), ТОВ «Магістраль Інжиніринг» (депутат ЛМР Іван Гринда є працівником товариства), ЛКП «Львівавтодор» (депутат ЛМР Олег Береза екс-керівник підприємства), ЛКП «Інститут просторового розвитку» (депутат ЛМР Олег Шмід - керівник підприємства), ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем» (дружина депутата ЛМР Валерія Веремчука - працівник підприємства), ФОП Береза Олег Ігорович (депутат ЛМР Олег Береза - приватний підприємець і має договір з ЛКП «Львівавтодор»), ТОВ «Львівська ізоляторна компанія» (депутат ЛМР Оксана Динік - генеральний директор товариства).
 

Найбільше договорів має «Галицька здоба» – 40. ТОВ «Галицька здоба», де співзасновником є Назар Палідович, депутат Львівської міськради, стало переможцем десяти відкритих торгів вартістю 3 617 748 грн., дев’ятнадцяти допорогових вартістю 1 072 973 грн. та уклало одинадцять договорів на суму 454 254 грн. за процедурою звітування.

Ще одне підприємство Палідовича - «Мостиський хлібокомбінат» перемогло у двох відкритих торгах вартістю 880 535 грн., семи допорогових закупівлях вартістю 309 202 грн. та двох процедурах звітування про укладений договір на загальну суму 277 675 грн.

Докладніша інформація - на сайті ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень».

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу