Навчання армійської авіації стартували на Львівщині

21:48 26 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: 5.ua

Близько сотні пілотів із чотирьох авіаційних бригад України відточують на Львівщині свої навички на гелікоптерах Мі-24 та Мі-8.

На Львівщині стартували навчання армійської авіації ЗСУ.  Гелікоптери Мі-8, Мі-24, сотні пілотів із чотирьох авіаційних бригад – усі злетілися на Бродівський аеродром на навчання. Першими розігрівають та готують до навчального польоту Мі-24. Завдання цього екіпажу – підтримати піхоту та знищити ворога.

Командир вертольота Віталій Добровольський розповів: «Визначаємо безпосередню ціль, порядок виходу на ціль, щоб якомога менше часу перебувати в зоні видимості противника, наносити удар неочікувано. Такі підготовки проходять, щоби бути несподіваним і непомітним».

Завдання екіпажів Мі-8 – евакуація поранених із поля бою. Командир вертольота Артем Сініцин коментує: «Якщо це наближено до передової, то виконуємо польоти на дуже малій висоті. Інколи вона буває від п'яти до десяти метрів із дотриманням заходів безпеки. Якщо виконують польоти в тилу, то вже за всіма керівними документами із дотриманням заходів безпеки».

На виконання обох завдань в екіпажів – лічені хвилини. Аби не потрапити у поле зору противника, вертолітники мають працювати швидко та злагоджено. Такі навчання – постійні для пілотів бойової авіації. Утім, із початком російської агресії на сході тренувальні завдання скоригували.

Заступник начальника армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ Максим Саміленко розповів: «Зараз наш льотний склад може виконувати завдання на висотах, визначених інструкціями екіпажу. В АТО ми літаємо ще нижче – навіть на висоті людського росту. Плюс внесені зміни в тактичні прийоми, ми можемо вражати з максимальної дальності, з  з якої дають змогу всі види зброї».

Окрім евакуації поранених та бойових завдань, пілоти вдосконалюватимуть інші навички. Зокрема, основні завдання для вертолітників – безпечні зльоти-посадки та польоти парою. Триватимуть навчання тиждень.

Про це повідомили на телевізійному «5 каналі».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини