Нацгвардійці вперше десантувалися з літака

14:30 14 липня 2017 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Підрозділи Національної гвардії України вперше виконали стрибки з літака АН-26 із висоти 800 та 1500 метрів.

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, у Національній гвардії України, де також поінформували: «Впродовж тривалого часу підрозділи загонів спеціального призначення НГУ проходили спеціальну підготовку для того, щоб виконати елемент десантування з літака. Приземлення відбулося на відповідний майданчик для того, щоб у подальшому бути наготові виконувати тактичні завдання».

Підполковник Національної гвардії України Ярослав Кравець зауважив: «Особливості десантування з літаків полягають в тому, що вони можуть перевозити особовий склад на значні відстані і десантування можна здійснювати з великих висот». 

А нацгвардієць Сергій вважає: «Для парашутного десантування – це важливий крок, вперше виконати прижок з літака. Сьогодні – прекрасний день для Національної гвардії України. Я дуже цього чекав цього часу. Стрибок відрізняється швидкістю, повітряним судном. За роки незалежної України – це перший стрибок з літака».  

«Подібні стрибки дають змогу військовослужбовцям спеціального призначення Національної гвардії України здійснювати стрибки в складних метеорологічних умовах і швидко доставляти особовий склад для виконання бойового завдання за потреби. Десантування може здійснюватися і зі зброєю, і з грузовими вантажними контейнерами. Такі стрибки потребують від особового складу злагоджених дій та високої підготовки. Командування Національної гвардії України запевнило, що і надалі проводитиме навчально-тренувальні стрибки з літаків різних типів», – повідомили також сьогодні, 14 липня, в прес-службі Національної гвардії України та опублікували фото й відео з навчань.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу