Нацгвардійці тренувалися на Львівщині використовувати спецзасоби

10:00 24 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Національні гвардійці вдосконалили навички під час установки димових завіс, при веденні бою і на об’єктах, що охороняються з метою запобігання прицільному вогневому застосуванню авіації та диверсійно-розвідувальних груп противника.

У навчальному центрі «Раковець» неподалік Львова провели дводенні навчально-методичні збори з особовим складом позаштатних груп (розрахунків) зі застосування спеціальних засобів військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. На практичних заняттях військовослужбовці закріпили знання щодо правових основ застосування спеціальних засобів, порядку приведення їх в дію, заходів безпеки при застосуванні спеціальних засобів та надання першої медичної допомоги. Нацгвардійці також вдосконалили навички під час установки димових завіс, при веденні бою і на об’єктах, що охороняються з метою запобігання прицільному вогневому застосуванню авіації та диверсійно-розвідувальних груп противника.

Начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту, екологічної безпеки Західного територіального управління Національної гвардії України підполковник Антон Жила розповів: «Основною метою зборів є вдосконалення знань особовим складом щодо правових основ та порядку застосування спеціальних засобів, відпрацювання практичних навичок їх використання, постановки димових завіс в різних видах бою, оскільки вони знадобляться при виконанні службово-бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції».

Про це повідомили сьогодні, 24 жовтня, в прес-службі Національної гвардії України, де також опублікували фоторепортаж з навчань.

dailylviv.com

До теми

17:09 29 листопада 2020 р.

Екскандидат у мери Львова очолив Львівську палату сертифікованих архітекторів

У Львові на конференції Львівської обласної організації національної Спілки архітекторів, що проходила у Пороховій вежі, архітектора Ігоря Кузьмака обрали головою Львівської регіональної палати сертифікованих архітекторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу