Найліпше юстиція працює у Дрогобичі. Найгірше – у Львові (відео)

11:02 9 лютого 2016 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Такими є результати соціологічного опитування, яке було проведено у чотирьох містах Львівської області – Дрогобичі, Стрию, Червонограді та Львові.

Про те, що в Дрогобичі хороша якість обслуговування, заявило 75% опитуваних. А у Львові схвальну оцінку дало лише 36% респодентів. 

Про це сьогодні, 9 лютого, під час прес-конференції на тему:

«Громадська оцінка якості адміністративних послуг територіальних управлінь юстиції у Львівській області», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник голови правління ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування» Ігор Бригілевич. 

За його словами, відвідувачів просили оцінити роботу юстиції за чотирма критеріями. Це – фізична та фінансова доступність послуг, зручність та комфортність перебування у приміщенні, повнота та зрозумілість інформації про послуги і якість обслуговування працівниками.

- Найвищу оцінку отримали працівники за якість обслуговування. Найнижчу - умови доступу для осіб з обмеженими можливостями. Були також зауваження про незручність оплати й некомфортність перебування в приміщенні. Сто відсотків опитаних у Стрию, Червонограді та у Львові (на вулиці Словацького) оцінили доступність приміщення негативно, - каже соціолог. 

Також громадян просили дати поради. Відвідувачі радили зробити ремонт в приміщеннях юстиції, дати доступ до туалету, прибирати та провітрювати приміщення, оновити меблі, перевести подачу документів в електронний формат, поставити банкомати, видавати бланки безкоштовно, запровадити графік роботи без перерви та до 20.00 і, навіть, поставити кавовий апарат. 

Ігор Брилевич зауважив, що, незважаючи на погану якість послуг, громадяни є достатньо лояльними. 

- Громадянам немає з чим порівняти, і вони, загалом, не мають адекватних вимог до якості послуг усіх органів влади і не знають усіх законодавчих вимог щодо цього. Це, можливо, через те, що у більшості органів державної влади, загалом, невисокий рівень якості послуг, - каже він.

Також дуже багато відвідувачів відмовлялися брати участь в опитуванні. 

-  Особливо це стосується відділів реєстрації речових прав на нерухоме майно. Зокрема в такому відділі у місті Львові, це – майже дві третини відмов. Переважно, це були громадяни, які незадоволеними виходили від державних реєстраторів. При 15-18 опитаних за день, було 30-35 відмов. Водночас, у відділі на Словацького громадяни самі підходили і просили анкети, - каже Ігор Брилевич. 

За його словами, багато хто з опитуваних побоювався, що їхня участь в опитуванні затягне розгляд їхньої справи, або вони взагалі отримають відмову. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу