Найбільше добровольців записалося в Національну гвардію

22:28 6 лютого 2023 р.

Фото до новини

Загалом до штурмових бригад «Гвардії наступу» вже подали заявки понад 8 тисяч добровольців. З судимостями - не беруть.

Всі добровольці будуть проходити співбесіду та перевірки. Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив виконувач обов’язків Міністра внутрішніх справ Ігор Клименко, пише Dailylviv.com.

«На цей момент найбільше добровольців записалося в Національну гвардію, але там і більше бригад. В Нацгвардії шість бригад, в Нацполіції – одна та поки що одна - у Держприкордонслужбі. Набір триватиме 60 днів. Це не сталий процес, ми з кожним добровольцем проводимо співбесіду, військово-лікарську комісію, перевіряємо його фізичні та ментальні здібності і проводимо спеціальні перевірки. Оскільки ті особи, які йдуть на службу, не можуть мати судимостей», - сказав Ігор Клименко.

Він зазначив, що рекрутинг відбувається за принципом індивідуального підходу.

«Доброволець, який заповнює анкету, приходить в ЦНАП, на сайті або по «гарячій лінії», він пише спеціалізацію і сам обирає бригаду. Коли приходить на співбесіду, доброволець каже, що може управляти танком або БТРом, або він снайпер, або - лікар. Ми індивідуально підходимо до кожного. До того ж, якщо доброволець обирає розвідку – ми його випробовуємо, якщо мінометний підрозділ – він буде вчитися стріляти з міномету», - сказав виконувач обов’язків Міністра внутрішніх справ.

Ігор Клименко також додав, що «Гвардія наступу» буде орієнтована на звільнення території: «Ми будемо працювати на наступ. Поки ЗСУ обороняють рубежі, ми готуємось до визволення наших територій».

Штурмові бригади: записатися можна у 8-ми ЦНАПах на Львівщині. Адреси

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів