Начальника Західного міжрегіонального управління мін'юсту попередили про звільнення з посади

17:56 19 червня 2020 р.

Сьогодні, 19 червня 2020 року начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Юрія Добоша було офіційно попереджено про наступне звільнення з посади. Звільнення з посади має відбутися не раніше ніж через сім календарних днів у зв’язку з встановленням невідповідності займаній посаді.

Про це повідомла пресужба Мін'юсту.

«Наказом Міністерства юстиції України від 03 січня 2020 року №21/к Вас призначено на посаду начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) з 08 січня 2020 року, із встановленням випробування строком шість місяців. 

Завдання на період випробування визначено Вам в.о. Державного секретаря Міністерства юстиції України, директором департаменту публічного права Кравченко Л.М. 03 січня 2020 року із встановленням Вам строку виконання таких завдань. Із завданнями на період випробування Вас ознайомлено 08 січня 2020 року. 

Протягом встановленого строку виконання завдань на період випробування Вами не виконано завдання, визначені пунктом 6, підпунктом 3 пункту 8 завдань», - зазначено у попередженні про звільнення.   

Нагадаємо Начальник юстиції у Львові заявив про корупційні схеми: митниця-ДВС-утилізатори(відео).

dailylviv.com

До теми

17:50 21 жовтня 2021 р.

Львів готовий до зими: дороги посипатимуть сіллю, пішохідну зону - реагентами,- мерія

Цього року для прибирання доріг від снігу буде залучено 137 одиниць комунальної техніки, а також укладено угоди для додаткового залучення ще 107 одиниць приватної техніки. Снігоприбиральна техніка готова до роботи, протиожеледні матеріали закуплені.

Рубрика: Ситуації

19:56 20 жовтня 2021 р.

Відзавтра вступають в дію нові правила міжобласних пасажирських перевезень

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення громадським транспортом будуть можливі лише для пасажирів із документом про щеплення або чинним негативним тестом на COVID-19.

Рубрика: Ситуації

17:06 20 жовтня 2021 р.

Пожежа в автосалоні Ніко-Захід: згорів Mitsubishi Pajero (відео)

20 жовтня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у Львові на вул. Липинського, 50б в приміщенні гаражу автосалону. За цією адресою розташована фірма Ніко-Захід, яка є офіційним дилером Mitsubishi у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу