Начальник юстиції у Львові заявив про корупційні схеми: митниця-ДВС-утилізатори(відео) | Новини Львова

Начальник юстиції у Львові заявив про корупційні схеми: митниця-ДВС-утилізатори(відео)

14:27 17 червня 2020 р.

  • 0

Сьогодні, 17 червня, начальник Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції Юрій Добош заявив про корупційні схеми, які працювали за ланцюгом: митниця- ДВС - утилізатори.

Нагадаємо, дисциплінарна комісія Мін'юсту рекомендувала звільнити з посади начальника Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції Юрія Добоша за нібито неналежне виконання своїх обов'язків та перевищення повноважень.

Натомість Юрій Добош на пресконференції у Львові заявив, що все це - через його спроби побороти корупцію у державній виконавчій службі, зокрема у сфері утилізації конфіскованих на митниці товарів.

Він перелічив найвагоміші, на його думку, результати діяльності управляння за останні шість місяців.

Це - викриття корупційних схем, які працювали за ланцюгом: митниця- ДВС - утилізатори, припинення маніпуляції з оцінкою майна при його реалізації.

"Раніше, були маніпуляції з описом та оцінкою товару. Державні виконавці залучали своїх людей, які упереджено оцінювати товар, аби занизити чи завищити його вартість",- розтлумачив Юрій Добош.

Начальник Західного міжрегіонального управління юстиції також повідомив про ймовірну причетність до незаконних схем своїх підлеглих.

«Мій заступник – начальник державної виконавчої служби у Львівській області Юрій Сало здійснив спробу приховати від мене наявність 20 тисяч літрів алкоголю і виконавче провадження, за яким це проходило. За це він отримав догану», – розповів Юрій Добош.

За словами начальника управління, до бюджету не надійшло жодної копійки від реалізації чорних і кольорових металів від утилізації 33 автомобілів.

«Заступник пана Сала - начальник відділу примусового виконання рішень Тарас Бассараб без жодних повноважень підписує акти виконаних робіт і визнає, що утилізатор виконав усі свої зобов’язання, приймає роботи. При цьому у бюджет не перераховано нічого, навіть не погоджені розрахунки на перерахування чорних і кольорових металів. За це пан Бассараб також отримав догану», – наголосив Юрій Добош.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:07 15 липня 2020 р.

На Львівщині нищать посіви маку

14 липня, співробітники сектору реагування патрульної поліції та дільничні офіцери поліції Львівщини виявили сім незаконних посівів наркотичних рослин.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу