Начальник штабу ВДВ провідав поранених львівських десантників

12:10 9 січня 2017 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Герой України поклав квіти до пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям і вшанував їх пам’ять хвилиною мовчання.

Начальник штабу й перший заступник командувача Високомобільних десантних військ (ВДВ) Збройних Сил України (ЗСУ), генерал-майор та Герой України Андрій Ковальчук, відвідав військовослужбовців львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, щоб, як пояснив він, «переконатися, що лікування та реабілітація поранених військовослужбовців ВДВ проходять якісно».

Генерал-майор також запевнив у львівському військовому госпіталі: «Бачу, що все це відбувається на високому професійному рівні».

Герой України більше години спілкувався у госпіталі з воїнами-десантниками. Один з них – захисник донецького аеропорту солдат Тарас Колодій, який двадцять три місяці перебував у ворожому полоні і зараз проходить обстеження, подякував за те, що у святкові дні командування ВДВ не забуває про своїх підлеглих.

Генерал-майор Андрій Ковальчук відвідав також розташування львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, де поклав квіти до пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям та вшанував їх пам’ять хвилиною мовчання. Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж зі Львова.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу