Начальник канадського Генштабу вдруге відвідав Львівщину

18:30 21 грудня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Військова делегація на чолі з генерал-полковником Джонатаном Вансом вирушила до Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

У Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного повідомили сьогодні, 21 грудня, що на Львівщині перебуває з робочим візитом начальник Генерального штабу Збройних сил Канади – генерал-полковник Джонатан Ванс. А зустрічали його в Міжнародному аеропорту «Львів» перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, а також начальник Львівського гарнізону й керівник Національної академії сухопутних військ – генерал-лейтенант Павло Ткачук.

По прибутті численної іноземного військової делегації до Львова сторони обговорили перебіг підготовки підрозділів Збройних Сил України за участі іноземних інструкторів в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» (JMTG-U), яка триває на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (МЦМБ), а також перспективи подальшого співробітництва нашої держави та Канади у військовій сфері. Згодом іноземна військова делегація на чолі з генерал-полковником Джонатаном Вансом вирушила до Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Там вони зустрінуться із військовослужбовцями-інструкторами Збройних Канади, які зараз залучені до підготовки українських воїнів.

Візит на Львівщину, зокрема – до Міжнародного центру миротворчості та безпеки, став обов’язковим елементом масштабної робочої поїздки генерал-полковника Джонатана Ванса до місць виконання різноманітних завдань підрозділами Збройних сил Канади по всьому світу. Зокрема, він уже побував в Іраку, на одному з кораблів ВМС Канади у Середземному морі.

Причому це не перший візит начальника Генерального штабу Збройних сил Канади до України. В липні цього року генерал-полковник Джонатан Ванс вже мав можливість оглянути процес підготовки українських підрозділів канадськими військовими фахівцями, а також зустрівся зі своїм українським колегою – начальником Генерального штабу й Головнокомандувачем Збройних Мил України генералом армії України Віктором Муженко.

Про це повідомили сьогодні, 21 грудня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж.

dailylviv.com

До теми

21:18 18 січня 2021 р.

Польща потонула в смоґу

У багатьох містах та населених пунктах середня концентрація пилу РМ10 перевищує 150 мікрограмів на кубічний метр повітря. ґ

Рубрика: Ситуації

19:45 18 січня 2021 р.

Львівський прикордонний загін очолив полковник Федорчук

Сьогодні начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби генерал-майор Віктор Бабюк відрекомендував персоналу Львівського прикордонного загону нового очільника.

Рубрика: Ситуації

18:06 18 січня 2021 р.

Радянську традицію з перенесення робочих і святкових днів хочуть скасувати

У Верховній Раді пропонують скасуватии перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації. Законопроєкт з такою ініціативою зареєстрували у ВР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу