Набір до поліції Львова продовжено до 7 серпня, – МВС

13:15 13 липня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Патрульна служба України / Моя нова поліція» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

Перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе повідомила в понеділок: «Набір кандидатів до поліції Харкова, Одеси, Львова продовжено на три тижні з огляду на збільшений інтерес до структури».

Перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе повідомила також сьогодні, 13 липня, журналістам в Одесі:

«Набір триватиме з 15 липня до 7 серпня. Крім того, найближчим часом розпочнеться набір до поліції Миколаєва. Якщо буде достатньо гідних кандидатів, то поліція зможе забезпечувати порядок на вулицях не лише обласних центрів, а й міст в областях. 

Програма навчання для одеських поліцейських врахує всі тонкі моменти, які було виявлено в Києві. Ми зробимо додаткові курси водіння. Хоч, для об'єктивності, маю сказати, що водіння цих машин не таке просте, як здається.

Гібридні машини настільки тихі, абсолютно не чуєш мотору, що це ускладнює відчуття контролю машини. Ми приділятимемо додаткову увагу курсам водіння, а також оформленню ДТП. Наступного тижня з поліції Києва буде звільнено перших працівників, які не виправдали сподівань».

Повідомлення першого заступника міністра внутрішніх справ передала в понеділок інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна».l

dailylviv.com

До теми

12:24 5 грудня 2021 р.

У понеділок, 6 грудня, тролейбус № 25 не курсуватиме

У понеділок, 6 грудня, на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудуться урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України. У зв’язку з їх проведенням будуть перекриті вул. Героїв Майдану та вул. Стрийська (від вул. І. Франка до вул. Сахарова).Відтак будуть зміни у русі громадського транспорту.

Рубрика: Ситуації

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу