На звалищі Львова монтують систему очистки інфільтрату

17:00 30 січня 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На Грибовицькому сміттєзвалищі тривають роботи із рекультивації.

Про це повідомили в четвер, 30 січня, у Львівській міськраді. Директор львівського комунального підприємства «Зелене місто» Святослав Євтушенко як розповів подробиці: «На Грибовицькому сміттєзвалищі зараз відбувається монтаж зворотного осмосу – системи очистки інфільтрату. Наразі підготовчі роботи вже завершені.
Вже розпочались роботи із дегазації».

Керівник «Зеленого міста» також зазначив: «Проєкт рекультивації розділений на три частини – власне рекультивація, до якої тривала підготовка, очистка зворотного осмосу, тобто очистка інфільтрату, а також дегазація самого полігону. Свого часу ми провели інвестиційний конкурс, на якому була визначена інвестиційна фірма «Клінер Енерджі». Ця фірма й займається дегазацією Грибовицького сміттєзвалища».

Святослав Євтушенко також повідомив: «Підприємство, яке перемогло на конкурсі, має виконати відповідні умови для громади Грибовицької селищної ради, для Малехівської селищної ради та, відповідно, для міста. В межах угоди був порахований один мільйон гривень на грибовицьку громаду та один мільйон гривень на малехівську громаду і будуть пораховані гроші на місто. Це умови того, що це підприємство перемогло на інвестиційному конкурсі.

Директор комунального підприємства також анонсував: «Крім того, у подальшому, коли цей проєкт буде реалізований, і встановлене обладнання, відповідно, добуватиметься газ, який перетворюватиметься на енергію, 19% від прибутку це підприємство так само перераховуватиме на потреби міста. Тобто це підприємство видобуватиме газ та отримуватиме за це прибутки від продажу електроенергії».

«Суть дегазації полягає у тому, що буриться велика кількість свердловин, відкачується газ, який там є, і утворюється у будь-якому випадку у тілі полігону. Газ спалюється та в результаті спалювання утворюється електроенергія, яка передається за визначеними тарифами на зелений ринок», – зазначив Святослав Євтушенко.

Як інформував «ЩЛ», суд у Львові призупинив рішення про будівництво сміттєпереробного заводу.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу