На звалищі Львова монтують систему очистки інфільтрату

17:00 30 січня 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На Грибовицькому сміттєзвалищі тривають роботи із рекультивації.

Про це повідомили в четвер, 30 січня, у Львівській міськраді. Директор львівського комунального підприємства «Зелене місто» Святослав Євтушенко як розповів подробиці: «На Грибовицькому сміттєзвалищі зараз відбувається монтаж зворотного осмосу – системи очистки інфільтрату. Наразі підготовчі роботи вже завершені.
Вже розпочались роботи із дегазації».

Керівник «Зеленого міста» також зазначив: «Проєкт рекультивації розділений на три частини – власне рекультивація, до якої тривала підготовка, очистка зворотного осмосу, тобто очистка інфільтрату, а також дегазація самого полігону. Свого часу ми провели інвестиційний конкурс, на якому була визначена інвестиційна фірма «Клінер Енерджі». Ця фірма й займається дегазацією Грибовицького сміттєзвалища».

Святослав Євтушенко також повідомив: «Підприємство, яке перемогло на конкурсі, має виконати відповідні умови для громади Грибовицької селищної ради, для Малехівської селищної ради та, відповідно, для міста. В межах угоди був порахований один мільйон гривень на грибовицьку громаду та один мільйон гривень на малехівську громаду і будуть пораховані гроші на місто. Це умови того, що це підприємство перемогло на інвестиційному конкурсі.

Директор комунального підприємства також анонсував: «Крім того, у подальшому, коли цей проєкт буде реалізований, і встановлене обладнання, відповідно, добуватиметься газ, який перетворюватиметься на енергію, 19% від прибутку це підприємство так само перераховуватиме на потреби міста. Тобто це підприємство видобуватиме газ та отримуватиме за це прибутки від продажу електроенергії».

«Суть дегазації полягає у тому, що буриться велика кількість свердловин, відкачується газ, який там є, і утворюється у будь-якому випадку у тілі полігону. Газ спалюється та в результаті спалювання утворюється електроенергія, яка передається за визначеними тарифами на зелений ринок», – зазначив Святослав Євтушенко.

Як інформував «ЩЛ», суд у Львові призупинив рішення про будівництво сміттєпереробного заводу.

dailylviv.com

До теми

21:19 24 вересня 2020 р.

На Львівщині "захопили" групу диверсантів, яка мали підірвати військові об'єкти (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівський області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об`єктах регіону.

Рубрика: Ситуації

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

14:19 24 вересня 2020 р.

Зелена катастрофа: майже третина львівський парків і левова частка скверів не мають зареєстрованих меж (відео)

Це робить їх ласим шматком для захоплення територій, чим активно користуються несумлінні забудовники. І тоді, як у Львівській міськраді рапортують про «амбітний план» - надати кадастровий номер усім об’єктам зеленої зони, експерти констатують інше: саме чиновники ЛМР сприяють захопленню території парків і скверів приватниками.

Рубрика: Ситуації

13:24 24 вересня 2020 р.

Село на Львівщині тоне у фекаліях свиноферми: Держпродспоживслужбі не смердить

Свиноферма у селі Гряда, поблизу Львова, нехтує нормами природоохоронного, санітарно-епідемічного законодавства та успішно заробляє гроші на вирощуванні свиней, отруюючи людей та довкілля.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу