На заході України розпочалися навчання ракетників та авіаторів

18:00 12 липня 2018 р.

  • 0
  • 615


Фото: mil.gov.ua

На теренах західного регіону країни стартувало двостороннє командно-штабне навчання, до якого залучені Теребовлянський зенітний ракетний полк та Івано-Франківська бригада тактичної авіації Повітряного командування «Захід».

Про це повідомили в четвер, 12 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Під час навчань здійснюється вдосконалення практичних навичок командирів ланки «бригада-дивізіон» з організації протиповітряного бою та управління підрозділами частини під час ведення протиповітряної оборони військ і критичних об’єктів інфраструктури. Головним завданням є заохочення командирів до прийняття сміливих, нестандартних рішень із застосування нових способів виконання бойових задач. Решта офіцерів ланки управління має реальну нагоду підвищити злагодженість роботи штабу бригади та штабів дивізіонів в організації бойових дій. Одночасно перевіряється відповідність алгоритму здійснення управління реальними умовами планування бойових дій».

«Таким чином, навчання має на меті дослідити можливості зенітного ракетного прикриття з урахуванням особливостей рельєфу, винищувальної авіації у взаємодії з зенітними ракетними підрозділами в одній зоні відповідальності. Не менш важливим є дослідження можливостей підрозділів винищувальної авіації щодо винищувально-авіаційного прикриття тактичної авіації під час виконання бойових завдань», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України та опублікували фоторепортаж з навчань.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:05 21 листопада 2018 р.

У «Львівелектротрансі» запропонували нові трамвайні маршрути

Представники «Львівелектротрансу» презентували на засіданні депутатської комісії інженерного господарства, транспорту, зв'язку та житлової політики можливу змінену схему руху на п’ятьох львівських трамвайних маршрутах.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 417