На заході України розпочалися навчання ракетників та авіаторів

18:00 12 липня 2018 р.

  • 0
  • 717


Фото: mil.gov.ua

На теренах західного регіону країни стартувало двостороннє командно-штабне навчання, до якого залучені Теребовлянський зенітний ракетний полк та Івано-Франківська бригада тактичної авіації Повітряного командування «Захід».

Про це повідомили в четвер, 12 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Під час навчань здійснюється вдосконалення практичних навичок командирів ланки «бригада-дивізіон» з організації протиповітряного бою та управління підрозділами частини під час ведення протиповітряної оборони військ і критичних об’єктів інфраструктури. Головним завданням є заохочення командирів до прийняття сміливих, нестандартних рішень із застосування нових способів виконання бойових задач. Решта офіцерів ланки управління має реальну нагоду підвищити злагодженість роботи штабу бригади та штабів дивізіонів в організації бойових дій. Одночасно перевіряється відповідність алгоритму здійснення управління реальними умовами планування бойових дій».

«Таким чином, навчання має на меті дослідити можливості зенітного ракетного прикриття з урахуванням особливостей рельєфу, винищувальної авіації у взаємодії з зенітними ракетними підрозділами в одній зоні відповідальності. Не менш важливим є дослідження можливостей підрозділів винищувальної авіації щодо винищувально-авіаційного прикриття тактичної авіації під час виконання бойових завдань», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України та опублікували фоторепортаж з навчань.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:48 15 лютого 2019 р.

У Львові шукали вибуховий пристрій

У п’ятницю, 15 лютого, близько 10:57 на телефон служби 102 зателефонувала невідома особа та повідомила про замінування букмекерських кантор «Фаворит-Спорт» та «Парі-матч» на території всієї України.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 453

Останні новини

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Львівські патрульні зупинили 8-15 лютого 44 п’яних водіїв

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

У Львові відкрили п’яту загальноміську виставку декоративних та співочих птахів

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу