На заході України розпочалися навчання ракетників та авіаторів

18:00 12 липня 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

На теренах західного регіону країни стартувало двостороннє командно-штабне навчання, до якого залучені Теребовлянський зенітний ракетний полк та Івано-Франківська бригада тактичної авіації Повітряного командування «Захід».

Про це повідомили в четвер, 12 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Під час навчань здійснюється вдосконалення практичних навичок командирів ланки «бригада-дивізіон» з організації протиповітряного бою та управління підрозділами частини під час ведення протиповітряної оборони військ і критичних об’єктів інфраструктури. Головним завданням є заохочення командирів до прийняття сміливих, нестандартних рішень із застосування нових способів виконання бойових задач. Решта офіцерів ланки управління має реальну нагоду підвищити злагодженість роботи штабу бригади та штабів дивізіонів в організації бойових дій. Одночасно перевіряється відповідність алгоритму здійснення управління реальними умовами планування бойових дій».

«Таким чином, навчання має на меті дослідити можливості зенітного ракетного прикриття з урахуванням особливостей рельєфу, винищувальної авіації у взаємодії з зенітними ракетними підрозділами в одній зоні відповідальності. Не менш важливим є дослідження можливостей підрозділів винищувальної авіації щодо винищувально-авіаційного прикриття тактичної авіації під час виконання бойових завдань», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України та опублікували фоторепортаж з навчань.

dailylviv.com

До теми

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу