На західному кордоні обаштують фотопастки (відео)

22:54 20 липня 2020 р.

Фото до новини

Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко проінспектував сегменти кордону з Румунією, де полюбляють промишляти тютюнові контрабандисти.

Про це інформує Держприкордонслужба, пише DailyLviv.

Зважаючи на те, що з червня цього року спроби незаконного переміщення сигарет в Румунії стали біль частими та зухвалими, голова Держприкордонслужби вивчав ситуацію та потреби загону, щоб покращити ефективність протидії протиправній діяльності, зокрема її організованим формам.

Низка питань стосувалася необхідність посилення підрозділів квадроциклами та автомобілями високої прохідності, додаткового обладнання окремих ділянок кордону інженерним загородженням, засобами відеоспостереження та фотопастками, збільшення кількості стаціонарних і переносних контрольних постів.

Окремо Сергій Дейнеко акцентував увагу на необхідності забезпечення віддалених місць несення служби альтернативними джерелами живлення та збільшення кількості сонячних батарей в підрозділах, де вони уже використовуються, покращенні забезпечення речовим майном військовослужбовців, які несуть службу на гірських ділянках кордону.

Додамо, прикордонники зняли незвичне відео пункту пропуску на кордоні з Польщею.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів