На Яворівському полігоні вишколюють строковиків

20:54 1 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

5 листопада в 184-му Навчальному центрі складуть Військову присягу на вірність українському народові понад 600 призовників.

Як повідомили сьогодні, 1 листопада, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, до її 184-го Навчального центру, більш відомого як Яворівський полігон, продовжують прибувати призвані на строкову військову службу громадяни України. Загалом до кінця листопада на військовий вишкіл планується прийняти майже 2000 юнаків віком від 20 до 27 років.

У військовій академії також запевнили, що, враховуючи останні події у нашій державі, в українській армії суттєво змінився підхід до підготовки солдатів строкової служби. Відтак хлопці з перших днів проходять інтенсивну первинну військову підготовку на полігоні.

На навчальному місці особливу увагу приділяють таким дисциплінам як тактична медицина, рукопашний бій, вогнева та тактична підготовка. На першій ділянці взвод освоює тактичну медицину, де солдати вивчають безліч важливих елементів, починаючи від надання першої медичної допомоги та завершуючи евакуацією з поля бою.

Одразу на сусідній ділянці новоприбулі солдати вчаться переміщатися полем бою. Поруч відпрацьовують прийоми рукопашного бою.

Як зізнаються юнаки, найцікавіше для них – вогнева підготовка, адже багато хто мріяв постріляти з автомата ще з дитинства. Як зазначив керівник стрільби на ділянці майор Микола Дорощук, хлопці із завзяттям підходять до виконання вправи і з кожним разом все влучніше стріляють з автомата, але до ідеальних показників потрібен ще час.

5 листопада понад 600 строковиків складуть Військову присягу на вірність українському народові. Як зазначив заступник начальника Центру по роботі з особовим складом підполковник Володимир Безбородов, після завершення курсу первинної військово-професійної підготовки відбудеться розподіл за різними військовими спеціальностями, а згодом їх направлять до військових частин для подальшого проходження служби.

Про це повідомили сьогодні, 1 листопада,на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж з 184-го Навчального центру.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини